Стало відомо про те, що українському боксеру Василю Ломаченку виявилося надто мало скандалів, пов'язаних із ним, і тепер він обмежив від себе українців.

Виявилось, що тепер українці не можуть стежити за оновленнями на сторінці спортсмена у соціальній мережі Instagram.

Василий Ломаченко, фото: Instagram
Василий Ломаченко, фото: Instagram

Вже не перший рік український боксер вирізняється неоднозначною позицією, а також публікує скандальні заяви та публікації. Нещодавно він підтримав УПЦ Московського патріархату, діяльність якої намагаються заборонити в Україні через підтримку путінської агресії.

Цього разу, щоб українці менше поливали його брудом у коментарях та критикували, чоловік вирішив зробити сторінку в соціальній мережі Instagram недоступною. Тепер без VPN не можна переглянути його пропагандистські публікації.

Популярні новини зараз
"Як їм не соромно?": абоненти скаржаться, що з рахунків "Київстару" щомісяця пропадають гроші – хоч по 5 гривень, але знімуть Кабмін вирішив, коли у школярів закінчиться навчальний рік – канікули влітку "під загрозою" У клієнтів ПриватБанку ночами з карт зникають сотні гривень: банк звинувачує їх самих Частина воїнів ЗСУ може опинитися у в'язниці, але причина зрозуміла: пояснення адвоката
Показати ще

Василий Ломаченко, фото: Instagram
Василий Ломаченко, фото: Instagram

"На жаль, сторінка недоступна. Посилання, через яке ви перейшли, може бути пошкоджене, або сторінка видалена", - пише при переході на його сторінку.

Таке саме повідомлення можна побачити на акаунтах публічних росіян, які підтримали путіна відкрито. Це і Басков, і Кіркоров, і Тодоренко, а тепер і Ломаченко.

Василий Ломаченко, фото: Instagram
Василий Ломаченко, фото: Instagram

За життям спортсмена стежить тут 2,1 мільйона користувачів, але тепер українці відсіялися через його неоднозначну позицію.

Нагадаємо, що Василь Ломаченко визначився з позицією щодо війни, і проводить час із санкційним митрополитом

Раніше повідомлялося, що Василь Ломаченко попався у Києво-Печерській Лаврі після обшуків СБУ

Також, Василь Ломаченко відмовився критикувати путіна