Медведчук: на догоду русофобським ідеям влада порушила права всіх нацменшин

поділитись
Затвердивши поправки до статті 7 законопроекту "Про освіту", народні депутати порушили права національних меншин

Прагнучи максимально обмежити використання російської мови в системі освіти, влада порушила права всіх національних меншин, що йде врозріз зі статтею 10 Конституції України, заявив Віктор Медведчук.

Лідер «Українського вибору – Права народу» нагадав, що стаття 10 Конституції України гарантує «вільний розвиток, використання і захист російської, інших мов національних меншин...».

«Затвердивши поправки до статті 7 законопроекту «Про освіту», народні депутати порушили права національних меншин, що тут же викликало негативну реакцію громадськості, і не тільки української. Представники угорських громадських, професійних організацій та духовенства Закарпаття звернулися до президента з закликом повернути угорцям право навчатися рідною мовою. Поверненням «жорстокої сталінської епохи» назвала прийнятий закон ректор Закарпатського угорського інституту Ілдика Орос. Рішучий протест проти нового закону про освіту висловив уряд Угорщини, назвавши його «безпрецедентним порушенням прав меншин», — написав політик на своїй сторінці в Facebook.

Такі реалії «демократичної», проєвропейської України: в догоду русофобским ідей в жертву приносяться конституційні права громадян», — резюмував лідер «Українського вибору – Права народу».

Автор матеріалу: 
Александр Майер
Теги: 
закон про освіту, реформа освіти, україна, нацменшини
План передбачає новий формат роботи військкоматів
0
0
10:05 27.04.2018
Ситуація на Донбасі продовжує загострюватись
0
0
09:25 27.04.2018
За статистикою, в середньому щомісяця блокувалось 1,1 тис. податкових накладних
0
0
09:04 27.04.2018