Віктор Медведчук заявив, що журналіст Євген Кисельов виступає проти обміну утримуваними особами із-за «хворобливих комплексів», пов'язаних з президентом РФ.

«Журналіст Євген Кисельов назвав чолобитною моє звернення до президента Володимира Путіна з проханням посприяти із звільненням і обміном утримуваних осіб на Донбасі. Дійсно, 15 листопада я попросив президента РФ звернутися до глав невизнаних республік Захарченка і Плотницкього, щоб вони погодилися на перший етап обміну, в результаті якого вже найближчим часом, до новорічних та різдвяних свят, 380 людей по обидві сторони лінії зіткнення зможуть повернутися до рідних, додому, у свої сім'ї», — написав лідер Громадського руху «Український вибір — Право народу» на Facebook.

Він заявив, що якщо це дійсно допоможе людям, він готовий «з чолобитною звертатися до кого завгодно ― не тільки до Путіна і патріарха Кирила, але і до Теслярській з Захарченка».

«А журналісту Євгену Кисельову, який сьогодні намагається вчити українців «демократії» (цікаво тільки, де він сам цього навчився?), рекомендую просто поспілкуватися з матерями і близькими утримуваних осіб. Поспілкуватися і спробувати переконати їх, що не треба нікого просити допомогти з обміном. Та й взагалі не треба нікого звільняти, тому що журналіст Кисельов не любить Путіна і готовий перетворити сотні людей на заручників своїх хворобливих комплексів, пов'язаних з президентом РФ. За підсумками такого спілкування міг би вийти телесюжет, який відкрив би українцям очі на те, як комплекси обмежених у розвитку політиканів з ураженим самолюбством і маніпуляторів від ЗМІ не дають Україні мирно врегулювати конфлікт на Сході України», — заявив Медведчук.

Він додав, що також можна зажадати пред'явити ультиматум, звернутися до США та ЄС з вимогою посилити санкції і негайно звільнити всіх. «Так, до речі, і надходять в Україні багато хто з тих, які помилково вважають себе «політиками» і навіть, страшно в це повірити, «державниками». Ось ви, пане Кисельов, і пояснили з позиції свого багатого досвіду, як Росія на це реагує і який буде результат. В цьому ви могли б допомогти нашим політичним «недорослям», — підкреслив В. Медведчук.

Популярні новини зараз

Катя Осадча засумувала через маленького сина від Юрія Горбунова: "Так швидко росте"

"Мій розум підірваний": жінка приголомшила мережу курйозною ілюзією, схожою на "причандал"

Головне за 3 грудня: перемога "Шахтаря", фатальний поворот "голодної туси", фінал "Холостячки" і мінімалка в 6700 гривень

Фіналіст шоу "Холостячка" Олексій Тригубенко забув Ксенію Мішину заради нової маленької: "Коли вона приїхала..."

Показати ще