Заради Договору про ЗВТ з ЄС Україна порушила "Великий договір" ― Договір про дружбу, співпрацю і партнерство з Російською Федерацією, пожертвувавши добробутом свого народу. Про це у своєму блозі пише Віктор Медведчук.

Політик нагадав, що сьогодні виповнюється рівно 20 років з дня підписання "Великого договору", стаття 6 якого зобов'язує сторони "...не укладати з третіми країнами будь-яких договорів, спрямованих проти іншої Сторони".

"Задайтеся питанням: невже влада не розуміла, до чого призведе розрив торгово-економічних зв'язків з РФ — країною, з якою Україна співпрацювала протягом десятиліть, вибудовуючи міцні коопераційні зв'язки? Невже не усвідомлювали, що відверто дискримінаційний Договір про ЗВТ з ЄС, яка перетворила Україну в аграрно-сировинний придаток Заходу, поставить на коліна Український народ? Думаю, всі чудово розуміли", — вважає лідер "Українського вибору – Права народу".

Підписавши Угоду про асоціацію, команда єфрореформаторів продемонструвала, що готова принести в жертву євроінтеграційній ідеї соціально-економічну стабільність і добробут свого народу.

"Сьогодні українські громадяни, переситившись пафосними промовами єврореформаторів про "європейської ідеї", "європейський вибір", "європейське майбутнє", розуміють: економічні, національні інтереси країни повинні превалювати над політикою та геополітикою. Саме тому все більше українських підприємств намагаються відновити торгово-економічні зв'язки з РФ, щоб вижити, стати на ноги і, у відповідності зі стратегією національного успіху, побудувати незалежну від зовнішнього управління, суверенну, вільну Україну", — підсумував Ст. Медведчук.

Популярні новини зараз

Добра горила познайомила людського малюка зі своїм дитинчам: мама зняла унікальний випадок на камеру

Фіранка Укрзалізниці не витримала гніву кота: "Знешкодив хр*нь"

Двері доведеться відкрити: українцям нагадали про масову повірку показників газових лічильників

На Україну насувається біда, рятувальники виставили новий рівень небезпеки: "Попередження"

Показати ще