Печерський районний суд Києва прийняв до провадження позови Віктора Медведчука до народного депутата України Сергія Лещенка за поширення останнім недостовірної інформації про причетність Віктора Медведчука до реалізації «схеми зачистки ринку зрідженого газу», про нібито мав місце змові з представниками СБУ та Президентом України, що, за твердженням Лещенко, призвело до підвищення цін на ринку автогазу в Україні, а також про отримання прибутку від такого підвищення цін при посередництві нібито підконтрольної Медведчуку швейцарської компанії Proton Energy Group SA.

Прагнучи штучно створити широкий громадський резонанс, народний депутат С. Лещенко протягом тривалого часу, послідовно і цілеспрямовано поширював наклепницьку, явно замовну інформацію про махінації на ринку газу, бездоказово намагаючись звинуватити Віктора Медведчука у протиправних діях.

Всі ці безпідставні звинувачення Сергія Лещенка переслідують лише одну ціль – дискредитувати опозиційного політика Віктора Медведчука і виконати політичне замовлення заокеанських спонсорів Сергія Лещенка.