Український патріот Микола Карпюк, який більше трьох років сидить у російській в'язниці, виявився більш мудрою людиною, ніж 99% нашої політичної еліти, не зацікавленої в припиненні війни на Донбасі. Про це пише юрист Андрій Іщенко, коментуючи візит нардепа Рабиновича в катівні Володимирського централу.

«Подивіться відео зустрічі Рабиновича з Карпюком – поведінка українського патріота, який опинився у в'язниці в іншій країні, дуже надихає. Микола не вимовив ні єдиного слова про матеріальне, не потребував нічого для себе особисто. Провівши більше трьох років за ґратами, він в першу чергу думає про Україну і переживає за долю українського народу, як і годиться справжньому патріоту», — підкреслив Іщенко.

Слова Карпюка про примирення, вважає юрист, запали в серце кожного, адже він попросив передати українцям, що ненависть і агресія — не наші національні риси.

«Виходить, що український патріот, який більше трьох років сидить у в'язниці далеко від Батьківщини, виявився більш мудрою людиною, ніж 99 % нашої політичної еліти. Не кажучи вже про тієї частини політичної еліти, кого в народі кличуть «партією війни» і хто заробляє на страждання і загибелы українців на Донбасі», — прийшов до висновку експерт.

Іщенко упевнений в тому, що Карпюк буде незабаром звільнений, адже в його долі бере активну участь Віктор Медведчук, вже звільнив понад 400 полонених.

Популярні новини зараз

Молодий киянин сигонув з мосту Патона "заради друзів"

Українці масово помирають у власних домівках, лікарі розводять руками: "Не дочекалися"

Відмовився від громадянської панахиди, сам ніс труну на плечах: Бондарчук дивно повівся на похороні матері

Поки Тарзан зраджував Корольовій, її колишній ощасливив одразу двох дівчаток

Показати ще

«А переконавши Путіна підписати указ про помилування Надії Савченко, він продемонстрував, що йому до снаги вирішувати питання будь-якої складності», — вважає юрист.