У прес-службі Громадського руху "Український вибір — Право народу" прокоментували рішення суду, згідно з яким депутат Сергій Лещенко повинен спростувати недостовірну інформацію щодо "газових схем" швейцарської компанії Proton Energy Group, а також повідомили про два позови Віктора Медведчука до Сергія Лещенка.

За інформацією "Українського вибору", визнано недостовірними такі твердження Лещенко: "СБУ... при монополізації ринку Медведчуком, цієї монополізації всіляко сприяла"; "Схема реалізовується через його молодшого партнера ― власника (за документами) компанії "Протон Енерджі", громадянина Ізраїлю Нісана Моїсеєва".

"Ні для кого не секрет, хто замовники цього багатосерійного хоррор-детектива з "газовим душком". Це заокеанські спонсори, сівачі "демократії американського зразка", знищують економічну незалежність і політичний суверенітет України. Власник швейцарської компанії Proton Energy Group Нісан Моїсеєв виграв суд у Сергія Лещенка за позовом про захист честі, гідності, ділової репутації. Звинуваченнями Лещенко, який виливає потоки бруду не тільки на Нісана Моїсеєва, але і на Віктора Медведчука, Подільський районний суд Києва дав справедливу оцінку ― рішенням від 16 березня 2018 року зобов'язав недожурналиста-недодепутата в 5-денний термін спростувати недостовірну інформацію, розмістивши у своїй колонці на сайті "Українська правда" резолютивну частину вироку суду", — йдеться в заяві прес-служби.

В "Українському виборі" підкреслили: багатомісячна епопея "розслідувача" Лещенко, який тиражує цинічну брехню, завершена.

"Замовлення "вашингтонського обкому" по дискредитації Віктора Медведчука для таких діячів, як Лещенко, важливіше і журналістської етики, і демократичних цінностей, та інтересів України. Зараз у судах знаходяться два позови Віктора Медведчука до Сергія Лещенка про захист честі, гідності та ділової репутації", — повідомили в прес-службі Руху.

Популярні новини зараз

У ЗСУ показали харчування бійців на передовій і спростували міф про "голу" армію: борщ, нарізка, пироги

На Львівщині газівники залишили пенсіонерку без тепла посеред лютої зими: "Все одно не заплатите"

У Венеції пересохли канали, гондоли викинуло на мілину

Телезірка загинула після щеплення від коронавірусу

Показати ще