Україна перетворилася у колонію Заходу, а керована в ручному режимі українська влада виконує всі вказівки США. Про це заявив лідер Громадського руху "Український вибір — Право народу" Віктор Медведчук.

"Візит до Києва заступника держсекретаря США Джона Саллівана, озвучені ним рекомендації та побажання з усією очевидністю доводять: Україна остаточно втратила свою суб'єктність. Салліван підтвердив "незмінну підтримку США незалежної України". Однак "делікатне" нагадування представника Держдепу Києву, що США "інвестують в успіх України" понад $2 млрд, і чіткі вказівки щодо того, які реформи треба проводити і як вибудовувати відносини з МВФ, не вписуються в рамки рівноправних партнерських відносин. Дійсно, більше $2 млрд за чотири роки ― чимала сума", — написав політик у своєму блозі.

Він нагадав, що навесні 2014-го тоді ще помічник держсекретаря США Вікторія Нуланд заявила, що США вклали близько $5 млрд в Україну з 1991 року. Також Медведчук додав, що свого вкладу в розвиток української демократії" ніколи не приховував і Джордж Сорос — щорічно тільки через його фонд "Відродження" в Україну закачувалися десятки мільйонів доларів. "Але ось парадокс: незважаючи на спонсорську допомогу Заходу, ні демократичної, ні успішної Україна так і не стала. Що стосується корупції, то такого її розмаху, таких масштабів, як сьогодні, не було навіть за часів Януковича", — підкреслив лідер "Українського вибору".

Зокрема, у всесвітньому рейтингу "Індекс сприйняття корупції" за 2017 рік Україна посіла 130-е місце з 180 країн. Укладачі рейтингу відзначають відсутність політичної волі керівництва країни до рішучої боротьби з корупцією; низький рівень довіри до українських судів і прокуратури; законодавчі ініціативи, які загрожують антикорупційної інфраструктури. В результаті корупція названа однією з головних проблем для громадян і бізнесу.

На цьому тлі, зазначив Медведчук, заява Саллівана про Україну як вільної та економічно успішної країні є цинізмом вищої проби — у зовнішній і навіть у внутрішній політиці Україна не приймає жодного стратегічного рішення без узгодження з "вашингтонським обкомом".

Популярні новини зараз

45-річна Могилевська стривожила українців зовнішніми змінами: "Зараз Ви чужа"

Помер зірка серіалів і кіно, серце не витримало

Кузнєцова з 13-м розміром виставила свої груди на продаж: “Сяськи масяськи”

Дружину Дзідзьо в бікіні застукали на мокрих розвагах з красунчиком: поки чоловік колядує

Показати ще

"Наша країна перетворилася у колонію: керована в ручному режимі влада виконує всі вказівки Вашингтона. Досить згадати одкровення колишнього віце-президента США Джозефа Байдена про звільнення за його вимогу генерального прокурора України, щоб зрозуміти всю повноту "самостійності" нинішньої української влади. А тому не викликає сумнівів: розповіді про інвестиції Сполучених Штатів в розвиток України ― блеф. США вкладають гроші не в незалежну країну (суверенна і стабільна Україна їм не потрібна), а в керовану в ручному режимі, маріонеткову українську владу", — заявив В. Медведчук.