Звільнений в результаті великомасштабного обміну, що відбувся 27 грудня, суддя Едуард Казначеєв в інтерв'ю ТРК "Україна" розповів, що його звільнення не відбулося б без звернення Віктора Медведчука до президента РФ Володимира Путіна.

"Цього б не сталося без участі Медведчука Віктора Володимировича. Оскільки він безпосередньо звернувся до Путіна, як представник від України, щоб він вплинув на рішення Захарченко та Теслярської у звільненні заручників, які знаходяться на території Донецька і Луганська", — сказав Казначеєв.

В інтерв'ю ТРК "Україна" він розповів, як потрапив у полон.

"Я вирішив поїхати провідати рідних і свою квартиру в Донецьку. Прийшов в гараж за машиною, він знаходиться поруч з моїм будинком. В цей час до гаражу під'їхало дві легкові машини, з яких вийшли шість чоловік у цивільному, з зброєю, ніяк не представилися, запитали моє прізвище, посадили в машину і відвезли в невідомому мені напрямку", — згадує чоловік.

Як відомо, процес обміну зрушився з мертвої точки після того, як 15 листопада Віктор Медведчук звернувся до Володимира Путіна з проханням посприяти звільненню утримуваних українських громадян за формулою "74 на 306". Володимир Путін в той же день поспілкувався з представниками ОРДО і ОРЛО, які підтвердили готовність до проведення такого обміну. Після успішного проведеного обміну 27 грудня Віктор Медведчук зробив офіційну заяву про те, що звільнення українців було б неможливо без участі президента РФ Володимира Путіна, Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила, голови української канонічної Православної церкви Митрополита Онуфрія та голів ОРДО і ОРЛО.

Популярні новини зараз

Вагітна дружина Віктора Павліка розкрила стать дитини: "Плакала півгодини"

Вагітна дружина Віктора Павлика здивувала подробицями про дитину: "Плакала пів години"

Померла радистка Кет з "Сімнадцяти миттєвостей весни"

Перехід на "літній час" скасовується? У Зеленського готові вирішити болюче питання українців

Показати ще