У матчі 8-го туру Прем'єр-ліги України Зоря Луганськ у Запоріжжі приймала Динамо Київ.

Луганчани відкрили рахунок перед самою перервою після точного удару Артема Громова.

Київська команда змогла зрівняти рахунок у матчі на 67-й хвилині після голу Сергія Сидорчука.

Орендарі можуть привласнити житло? Що треба знати Були гроші і не стало: банкомати ПриватБанку дивують "фокусами" при знятті готівки Daewoo Lanos "Next-Gen": нова версія народного автомобіля закохує в себе з першого погляду Тариф 7,96 грн/куб діятиме не для всіх: кому доведеться платити більше

Більше голів в матчі не було, а тому зустріч завершилася з рахунком 1:1.

Українська Прем'єр-ліга. 8-й тур.

Зоря (Луганськ) - Динамо (Київ) - 1:1

Голи: Артем Громов (44) - Сергій Сидорчук (67)

Зоря: Заурі Махарадзе, Віталій Вернидуб, Олександр Сваток, Ігор Харатін, Дмитро Хомченовський (Леонардо, 39), Олександр Караваєв, Рафаель Ратао, Євген Чеберко, Владислав Кабаєв, Артем Громов (Владислав Кочергін, 65), Сілас

Динамо: Денис Бойко, Тамаш Кадар, Йосип Піваріч, Микита Бурда, Томаш Кендзьора, Сергій Сидорчук, Беньямін Вербич, Володимир Шепелєв (Міккель Дуелунд, 59), Віктор Циганков, Віталій Буяльський, Назарій Русин (Владислав Супряга, 72)

Арбітр: Віктор Копієвський (Кропивницький)

Попередження: Владислав Кабаєв (41), Сілас (69), Ігор Харатін (89) - Віталій Буяльський (31), Володимир Шепелєв (47), Віктор Циганков (91)

Видалення: Владислав Кабаєв (92)

Стадіон "Славутич-Арена" (Запоріжжя)

Відзначимо, що Динамо не перемагає вже в трьох матчах поспіль.

Матч Олімпік - Маріуполь

У матчі 8-го туру Премьер-ліги України грали між собою донецький Олімпік і Маріуполь.

У першому таймі команди обмінялися забитими м'ячами. На гол Валерія Федорчука з Маріуполя Олімпік відповів точним ударом Сергія Вакуленка з пенальті.

У другій половині зустрічі голів довго не було. Але на 80-й хвилині зустрічі помилка голкіпера донеччан Володимира Кринського допомогла маріупольцям знову вийти вперед. Воротар вийшов за межі штрафного майданчика, щоб вибити м'яч, але скинув круглого прямо в ноги Руслану Фоміну, який вразив пусті ворота.

А на закуску Валерій Федорчук оформив дубль. Як підсумок, 1:3 - перемога Маріуполя!

Як повідомляв портал Знай.ua, Ворскла вдало з'їздила до Львова.