30-річний український дзюдоїст Георгій Зантарая виграв бронзову медаль чемпіонату світу, який проходить в Баку.

У битві за третє місце українець боровся з ізраїльтянином Талем Флікером, якому поступився у фіналі недавнього Гран-прі Загреба.

За півтори хвилини до кінця часу українець заробив "ваза-арі", за рахунок якого і переміг у підсумку.

Єдину сутичку на турнірі Зантарая програв японцю Абе Хіфумі у чвертьфіналі.

Тріумф Дар'ї Білодід

Україна може поринути у темряву: енергетики заговорили про блекаут Реінкарнація "Славути": оновлений ЗАЗ може втерти носа навіть преміальним іномаркам Хто з українців залишиться без пільг у 2024 році За безкоштовні поїздки в автобусах тепер доведеться платити

17-річна українська дзюдоїстка Дар'я Білодід виграла "золото" чемпіонату світу з дзюдо, що проходить у Баку.

Таким чином Білодід стала наймолодшою спортсменкою, яка вигравала титул чемпіонки світу серед дорослих.

У фіналі чемпіонату світу у ваговій категорії до 48 кг Білодід перемогла чемпіонку світу-2017 Фуну Тонакі, яка представляє Японію. Українська дзюдоїстка виграла у міцної японки прийомом іппон, що принесло Білодід дострокову перемогу.

У півфіналі чемпіонату світу Дар'я перемогла олімпійську чемпіонку Паулу Парету, яка захищає честь Аргентини.

На попередніх стадіях Білодід виявилася сильнішою за Галбадрах Отнторгонец із Казахстану, Яо Ксьонг із Китаю та Дітрію Краснію, яка представляє Косово.

Нагадаємо, українка Анжеліка Терлюга виграла етап прем'єр-ліги з карате в Берліні (Німеччина). Терлюга завоювала золото у ваговій категорії до 55 кг.

У фіналі Терлюга перемогла эстонку Чи Лирисман – 4:0.

Ще одна українка, Анастасія Степашко, показала сьомий результат у вазі більше 68 кг. Серед чоловіків у ваговій категорії 60 кг сьомим став Ігор Ухнич.

Як повідомляв портал Знай.ua, Україна стала найкращою в рейтингу ФІФА.