Гонка в Японії стартувала дуже навіть бадьоро. Німець Себастьян Феттель, який стартував 8-м, на першому ж колі пройшов трьох суперників, а за підсумками двох кіл став четвертим. Йому в цьому допоміг Макс Ферстаппен. Пілот Ред Булла в боротьбі з Райкконеном допустив помилку, виїхав за межі траси, але в своєму стилі різко повернувся на трек і ледь не виніс Кімі. Цим скористався Феттель і обігнав напарника по команді.

Ферстаппен зберіг третє місце, але отримав +5 секунд штрафу за небезпечний маневр.

Феттель кинувся в атаку на Ферстаппена і вилетів з траси з контактом! Можна критикувати Макса за повне небажання йти на компроміси і прагнення діяти надзвичайно жорстко, але тут, мабуть, Себастьян все ж був надмірно агресивний. Потрібно розуміти, що Ферстаппен, який вже ледь не вибив Райкконена, буде захищатися до останнього, а втрачати йому все одно нічого.

Пенсіонерам нарахують по 940 гривень надбавки: пощастить, як завжди, не всім Відвикайте від опалення: українців просять зробити це до вимкнення, щоб не постраждати Жертвувати шлунком заради комуналки більше не доведеться: пенсіонерам призначать доплати Готуйте документи: "Укрпошта" розпочинає виплати до 3 тисяч гривень

У підсумку Феттель відкотився на 18-е місце і все стало ясно як на перегонах, так і в загальному заліку. Хоча Ферстаппену могли дати більш жорстке покарання за те, як він ледь не видавив в стіну Райкконена.

Поки обидва Мерседеси виїжджали у відрив, а Феттель намагався пробитися хоча б у топ-10, зазначимо Даніеля Ріккардо, який з кінця швидко прорвався на 4-е місце.

Що стосується переможця, то Хемілтон виграв етап і набрав 25 очок, тоді як у Феттеля лише +8 пунктів за шосте місце.

Загальний залік після Гран-прі Японії

1. Льюїс Хемілтон (Мерседес) - 331

2. Себастьян Феттель (Феррарі) - 264

3. Валттері Боттас (Мерседес) - 207

Перемоги на трьох практикахв Японії

Британський гонщик Мерседеса Льюїс Хемілтон показав кращий результат на третьому тренуванні Гран-прі Японії Формули-1.

Хемілтон на одну десяту секунди виявився швидше за німця Себастьяна Феттеля, який представляє Феррарі.

Як підсумок, британець виграв всі три практики, перший сегмент кваліфікації (у другому Боттас був швидше), а також став кращим у фінальному відрізку кваліфікаційного заїзду. Представник Мерседеса домінував протягом усього вікенду та підійшов до вирішальної гонки в статусі головного фаворита.

Топ-10: Хемілтон, Боттас, Ферстаппен, Райкконен, Грожан, Хартлі, Гаслі, Окон, Феттель, Перес.

Перемога Хемілтона в Росії

Лідер сезону у Формулі-1 британець Льюїс Хемілтон з Мерседеса став переможцем Гран-Прі Росії.

Другим на 16-му етапі Формули-1 став ще один представник Мерседеса фін Валттері Боттас. Третє місце зайняв німецький гонщик Феррарі Себастьян Феттель.

Зазначимо, що для Хемілтона - це вже третя перемога на трасі в Сочі.