Збірна Гібралтару в рамках офіційних турнірів вперше здобула перемогу, причому зробила це на виїзді. У матчі Ліги націй була мінімально обіграна національна команда Вірменії (0:1). Єдиний гол у матчі забив Джозеф Чиполіна з пенальті на 50-й хвилині.

Вірменія - Гібралтар - 0:1 (0:0)

Гол: Чиполіна (50, з пенальті)

Вірменія: Айрапетян, Мкоян, Ароян, Амбарцумян, Оганесян, Мхітарян, Барсегян (Саркісов, 61), Казарян, Малакян (Піццеллі, 46), Мовсісян (Адамян, 69), Григорян.

Українці можуть залишитися без опалення та гарячої води: комунальники попередили про ризики "Нафтогаз" попередив усіх: потрібно встигнути до 25 квітня Українські пенсіонери отримають по 500 гривень "бонусу": хто у списку "літніх" щасливчиків Як в інших країнах звикли підтирати попу і чому на нас дивляться, як на дурнів: вся справа в культурі

Гібралтар: Голдуїн, Чиполіна, Оліверо, Чиполіна, Понс (Еннеслі, 90), Бардон, Сарджент, Ернандес (Брітт, 85), Уокер, Кассіаро, Кумбз (Стайч, 70).

Попередження: Мкоян (49), Голдуїн (67), Бардон (86), Казарян (90), Чиполіна (90), Стайч (90).

До цього кращим результатом Гібралтару була поразка від Кіпру (1:2) в рамках відбору на чемпіонат світу-2018.

Відзначимо, що в цьому році Гібралтар вже перемагав. З рахунком 1:0 команда обіграла в спарингу Латвію.

Свій перший неофіційний матч збірна Гібралтару провела 4-го липня 1993 го року і програла збірній Джерсі (1:2).

Першу офіційну гру гібралтарці провели 19-го листопада 2013 року проти збірної Словаччини (0:0).

Перемога української молодіжки

Матч 9-го туру кваліфікації Євро-2019 U-21 між збірними України та Шотландії завершився перемогою нашої дружини.

Для гостей матч розпочався відмінно. Вони повели в рахунку вже на 49-й секунді зустрічі після того, як Льюїс Морган точно пробив по воротах.

Україна відігралася на 32-й хвилині, завдяки гарному удару Олександра Зубкова. М'яч не без допомоги рикошету влетів у ворота і становище в матчі вирівнялося.

На 56-й хвилині той же Зубков вивів Україну вперед. На третій доданій до основного часу хвилині Коваленко своїм точним ударом засвітив на табло "трійку", а українці виграли матч з рахунком 3:1!

Україна набирає 17 очок і займає чисте друге місце, відірвавшись від шотландців на три очки.

Кваліфікація Євро-2019 U-21, 9-й тур

Україна U-21 – Шотландія U-21 – 3:1

Як повідомляв портал Знай.ua, збірна України зіграла внічию зі збірною Італії (1:1).