Українська спортсменка Оксана Ливач завоювала бронзову медаль Чемпіонату світу з боротьби, який проходить у Будапешті (Угорщина).

У ваговій категорії до 50 кг Ливач стартувала з перемоги над канадкою Ганною Макдональд (5:1). Після Ливач перемогла Валентину Иславмову з Казахстану (4:2) і Наранденел Эрденесух з Монголії (10:3).

У півфінальній сутичці Ливач зустрілася з Олімпійською чемпіонкою і діючою чемпіонкою світу Юі Сусаки з Японії, і зазнала поразки – 0:10. Бронзову медаль Ливач завоювала, перемігши Риту Риту з Індії (10:5).

Нагадаємо, українка Алла Черкасова стала чемпіонкою світу з вільної боротьби у ваговій категорії до 68 кг.