У суботу, 13 травня, на Чемпіонаті світу з хокею Італія зустрічалася з Німеччиною, а Канада зіграла зі Швейцарією.

У групі А збірна Німеччини легко здобула перемогу над Італією з рахунком 4:1. Після цієї поразки італійська команда втратила шанси на збереження прописки у вищому дивізіоні.

Італія - ​​Німеччина 1:4 (1:2, 0:2, 0:0)

Шайби: 0:1 - 3 Ерхофф (Драйзайтль), 1:1 - 4 Маркетті (Костнер), 1:2 - 18 Плахта (Кагун, Д. Зайденберг), 1:3 - 22 Я. Зайденберг (Хердлер), 1:4 - 26 Кагун (Я. Зайденберг)

У матчі групи В збірна Швейцарії здобула вольову перемогу над Канадою. Програючи чинним чемпіонам світу після першого періоду 0:2, швейцарці в третьому змогли зрівняти рахунок, а в овертаймі закинули переможну шайбу.