Сотруднікі Федеральної служби безпеки Росії прослуховували і записували всі розмови українського журналіста Романа Сущенка, який утримується Кремлем, з 2015 року.

Відповідну заяву зробив адвокат Марк Фейгін, передає "Громадське".

"Я розмовляв зі слідчим. Він сказав, що ми чекаємо на результати експертизи. Це ряд комплексних експертиз, експертиза комп'ютерно-технічна, фонографічна експертизи", - повідомив Фейгін.

Він зазначив, що російські спецслужби відпрацьовували Сущенка в моменти, коли той приїжджав до Росії. Суд видавав на це відповідні санкції. Інформація про прослуховування є у матеріалах його справи. Фейгін разом з підопічним особисто прочитали в документах, скільки останній був в розробці у ФСБ. Вони не погодилися з результатами експертиз і всюди написали про свої заперечення. Однак, всі клопотання були відхилені.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", в лютому Сущенко написав лист президенту України Петру Порошенко, в якому попросив допомогти повернутися в рідну країну до сина. Він зазначив, що розуміє про складність його справи. Сущенко заявив, що буде чекати, скільки буде потрібно.