6 листопада в Белграді на стадіоні "Райко Мітіч" Црвена Звезда грала з Ліверпулем.

Сербам вдалося виграти перший тайм з рахунком 2:0, завдяки дублю 24-річного форварда Мілана Павкова, який відзначився точними ударами на 22-й і 29-й хвилинах.

"Мерсисайдці" намагалися відігратися, але у них не вийшло хоча б один м'яч забити у ворота Мілана Боряна. Як підсумок, перемога Црвени Звезди з рахунком 2:0!

Хто з українців залишиться без пільг у 2024 році Боргів не обібратися, якщо забудете про це: українцям нагадали про важливу процедуру Жертвувати шлунком заради комуналки більше не доведеться: пенсіонерам призначать доплати Готуйте документи: "Укрпошта" розпочинає виплати до 3 тисяч гривень

Ліга чемпіонів. Група С. 4-й тур

Црвена Звезда (Белград, Сербія) - Ліверпуль (Ліверпуль, Англія) - 2:0 (2:0)

Голи: Павков, 22, 29.

Белградська команда в цьому сезоні Ліги чемпіонів ще не програвала вдома і не пропускала м'ячів. У матчі 1-го туру серби зіграли внічию 0:0 з Наполі.
На даний момент у Црвени Звезди 4 очка, а у Ліверпуля в активі 6 балів. В іншому матчі групи С зустрічаються Наполі і ПСЖ.

У паралельному матчі Брюгге виграв у Монако з рахунком 0:4!

Найдорожчий футболіст

Центр спортивних досліджень (CIES) представив оновлений рейтинг найдорожчих футболістів топ-5 національних чемпіонатів Європи.

При підрахунку Центр враховує масу різних показників, серед яких вік гравця, частота травм і термін дії його контракту з клубом.

Найдорожчим гравцем в світі на даний момент є 19-річний форвард збірної Франції і Парі Сен-Жермен Кіліан Мбаппе.

Найдорожчими футболістами на своїй позиції є:

Воротар: Едерсон (Манчестер Сіті, збірна Бразилії) - 102 млн євро (25 років).

Крайній захисник: Трент Александер-Арнольд (Ліверпуль, збірна Англії) - 96 млн євро (20 років).

Центральний дефендер: Самюель Умтіті (Барселона, збірна Франції) - 99 млн євро (24 роки).

Півзахисник: Деле Аллі (Тоттенгем, збірна Англії) - 163 млн євро (22 роки).

Форвард: Кіліан Мбаппе (Парі Сен-Жермен, збірна Франції) - 216 млн євро (19 років).

Як повідомляв портал Знай.ua, Мілан перервав свою жахливу серію в чемпіонаті Італії.