Швейцарський тенісист Роджер Федерер розповів про своїх головних перемоги в кар'єрі і згадав найкращі матчі.

"Найкращі матчі в кар'єрі? Безумовно, це фінал Відкритого чемпіонату Франції в 2009 році з Робіном Седерлингом. На Вімблдоні фінал 2007 року, коли я виграв п'ятий титул поспіль, і фінал 2009 року проти Енді Роддіка. Останні два матчі були чарівними. На трибунах сиділи мої кумири - Бьорн Борг і Піт Сампрас.

Підтримка вболівальників по всьому світу окрилює мене. Ніколи не думав, що буду добре грати в теніс. Мені довелося дуже наполегливо працювати. Не можна дістатися до вершини і нічим не жертвувати", - передає слова Федерера World Tennis USA.

Нагадаємо, зараз 37-річний Роджер Федерер займає третє місце в рейтингу найкращих тенісистів ATP (від 5 листопада).

 
"Куди я вкладаю гроші? Що ви хотіли почути від громадянина Швейцарії? Природно, я кладу їх в швейцарський банк.
 
Я нерідко бачу бідність і намагаюся всіма силами допомогти людям, які опиняються в таких ситуаціях. Я допомагаю, але все одно у мене залишається багато грошей. Як це можливо? Я ніколи не очікував, що зароблю стільки.
 
В такі моменти я дякую тим поколінням, які грали в теніс до мене. У них не було таких великих призових, але була любов до своєї справи. Вони просували теніс в маси – це заслуговує великої поваги. Я люблю історію тенісу і саме тому з такою великою повагою ставлюся до всіх легендарних тенісистів", - розповів Федерер.
 
За всю свою кар'єру Роджер Федерер заробив близько $115 млн.

Федерер заговорив про завершення кар'єри

Роджер Федерер назвав умову, за якої завершить кар'єру.

Восьмиразовий переможець Вімблдону, легендарний швейцарський тенісист Роджер Федерер розповів, в якому випадку завершить професійну кар'єру. За словами Федерера, його дружина Мірка стоїть вище, ніж теніс.

"Без Мірки я не зможу продовжувати кар'єру. Я закінчу грати, відмовся від подальших переїздів і подорожей. Вона – ключ до моїй кар'єрі, до мого тенісу. Тим не менше зараз Мірка щаслива і продовжує їздити зі мною і чотирма дітьми з одного турніру на інший", – передає слова Федерера World Tennis USA.

Як повідомляв портал Знай.ua, тренер Еліни Світоліної поділився секретом її тріумфу.