Серед підписників, які прокоментували знімок нігерійця, виявився ще один колишній гравець київського клубу Пап Діакате.

Сенегалець залишив екс-партнеру по Динамо смайлик у вигляді сердечка, а також, жартуючи, додав: "Су*а, б**дь".

Відповідь не змусила себе довго чекати: "За**ал ти, макака", – відповів з гумором Юссуф.

Подивися уважно у трудову книжку: через ці "записи" українці залишаються без пенсії Молитися на індексацію не доведеться: українцям підказали, як збільшити пенсію Українцям допоможуть вижити: виплатять по 3600 грн на кожного члена сім'ї Вам знадобиться магніт: перевірте монети в гаманці – деякі можуть принести 35 000 гривень

Айїла Юссуф і Пап Діакате виступали за київське Динамо в період з 2007-2011 років.

Молоді зірки Динамо

Динамо Київ продовжило контракти з трьома футболістами: 19-річним захисником Віталієм Миколенко, 20-річним півзахисником Миколою Шапаренко і 21-річним півзахисником Володимиром Шепелєвим.

Усі три нові угоди футболістів з Динамо розраховані на 5 років.

Миколенко — вихованець динамівської академії, в системі якої перебував з 2012-го року. За першу команду "Динамо" в сезоні 2018/2019 Віталій зіграв 9 матчів, в яких забив один гол і віддав одну результативну передачу.

Шапаренко перейшов у Динамо з Маріуполя літа 2015-го року. У поточному сезоні провів за "Динамо" 10 матчів, в яких забив 4 м'ячі.

Володимир Шепелєв перейшов у Динамо з одеського Чорноморця в 2010-му році. Шепелєв дебютував за першу команду київського клубу в лютому 2017-го року. У нинішньому сезоні Володимир зіграв за "Динамо" 16 матчів.

У липні 2017-го року Шепелєв дебютував у складі національної збірної України, за яку з тих пір провів 5 матчів.

Перемога Динамо в Лізі Європи

8 листопада в рамках 4-го туру групового раунду Ліги Європи Динамо Київ грало з Ренном.

Кияни блискуче провели перший тайм, в якому створили масу моментів, один з яких втілився в гол після удару Беньямина Вербича.

У другій половині зустрічі французи дещо додали, але українцям вдалося стримати їх натиск і не пропустити відразу після перерви. У свою чергу, Динамо на 68-й і 72-й хвилинах зміцнило свою перевагу після голів Віталія Миколенка та Миколи Шапаренка. Ренн же забив таки гол престижу на 89-й хвилині після того, як результативно зіграв на добиванні Жордан Сибачо.

Як підсумок, перемога Динамо з рахунком 3:1. До речі, в 3-му турі у Франції динамівці перемогли з рахунком 1:2.