Українська синхроністка Анна Волошина завоювала ще одну золоту медаль на Міжнародному турнірі з синхронного плавання Open Make Up For Ever в Парижі (Франція).

Харків'янка стала першою в довільному соло, повідомляє НОК України.

Нагадаємо, Волошина також виграла золото в перший день змагань, а збірна України з синхронного плавання посіла друге місце в технічній програмі. Крім того, синхроністки Анна Волошина і Єлизавета Яхно отримали бронзові нагороди в технічній програмі серед дуетів.

Турнір з синхронного плавання Open Make Up For Ever проходить в Парижі з 10 по 12 березня. Участь у змаганнях беруть 23 країни.

Як раніше повідомляв портал Знай.ua, українка Еліна Світоліна успішно стартувала на тенісному турнірі в США.