Народний депутат Борислав Береза та популярний українським шоумен Сергій Притула проїхалися Чугуївською трасою та оцінили роботу "Укравтодору".

Відповідне відео у Facebook опублікував нардеп.

На записі видно, що дорога суцільно покрита ямами та ритвинами, які ніхто навіть на "латав".

Чоловіки кепкують та кажуть, що це насправді не дорога, а лише напрямок.

Депутат та шоумен також пожартували, що компанію "Укравтодор" можна назвати найпотужнішим оборонно-промисловим підприємством, адже таким дорогами ворог точно не пройде.

"Це ешелонована оборона, яка з'явилася природним шляхом нехлюйства, казнокрадства і завдяки зусиллям "Укравтодору". Вони захистять усіх, навіть якщо цього ніхто не хотітиме", - зазначив дотепник-Береза.

Укравтодор - спонсор пополнения словарного запаса матюками. Укравтодор - мы не занимаемся дорогами, мы переделываем их в направления.

Posted by Borislav Bereza on Sunday, 12 March 2017

Як писав раніше інформаційний портал "Знай.ua", заступника голови "Укравтодору" Володимира Сущенко підозрюють у причетності до розподілу двох мільярдів гривень, закладених у бюджеті на будівництво доріг у 2017 році.

Чиновника пов'язують із прем'єр-міністром України Володимиром Гройсманом. Він нібито виконує роль наглядача за керівником "Укравтодору" Славомиром Новаком.