У заключному матчі групового раунду Юнацької Ліги УЄФА, який вже нічого не вирішував, Шахтар на своєму полі приймав Ліон і зіграв внічию 1:1.

Господарі вийшли вперед завдяки голу Кащука, але пропустили у відповідь в додатковий час на 94-й хвилині.

Шахтар U-19 - Ліон U-19 1:1 (0:0)

3 хвилини – правда чи міф? За скільки ракета "Циркон" може дістатися українських міст Відвикайте від опалення: українців просять зробити це до вимкнення, щоб не постраждати Жертвувати шлунком заради комуналки більше не доведеться: пенсіонерам призначать доплати Нова смертельна хвороба набирає обертів - "корона" допомогла їй обійти імунітет

Голи: Кащук, 59 - Гріффітс, 90+4

Шахтар: Трубін, Холод, Муравський, Бондар, Рудавський, Приходько (Судаков, 70), Чех, Кащук (Кобилянський, 90+3), Бондаренко, Мудрик (Біблік, 88), Кулаков.

Донецька команда за підсумками 6-ти турів набрала 3 очки і залишилася на останньому місці в квартеті F. Манчестер Сіті і Гоффенгайм свій матч проведуть пізніше.

1. Гоффенгайм - 11

2. Ліон - 11

3. Манчестер Сіті - 4

4. Шахтар - 3

Визначилися перші вісім учасників 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. Ними за підсумками групового раунду стали Боруссія Дортмунд, Атлетіко Мадрид, Барселона, Тоттенгем Готспур, Парі Сен-Жермен, Ліверпуль, Порту і Шальке 04.

Перемога Ліверпуля

11 грудня в рамках 6-го туру групового раунду Ліги чемпіонів Ліверпуль на стадіоні "Енфілд" грав з Наполі.

Мерсисайдцям, щоб пройти в плей-офф, треба було перемогти неаполітанців. На 34-й хвилині Мохамед Салах вивів Ліверпуль вперед і зі рахунком 1:0 команди пішли на перерву.

У другій половині зустрічі Наполі мав два відмінних шанси забити, а Ліверпуль в рази три більше. Але голів у цьому поєдинку більше не було і англійська команда перемогла у матчі, забезпечивши себе участь у плей-офф Ліги чемпіонів.