Авторитетне футбольне видання FourFourTwo склало рейтинг культових команд, які своєю грою захоплювали весь світ, яких обожнювали завдяки стилю гри, тактичного малюнка і завоювання трофеїв.

У списку 20 команд рейтингу знайшлося місце і київському Динамо сезону 1985-86.

"Головний тренер Динамо Валерій Лобановський розробив науковий підхід до гри, згідно з яким кожному гравцеві необхідно було виконати певну кількість ТТД. На наступний день після кожного матчу до стіни на базі був прикріплений аркуш паперу, на якому демонструвалися всі статистичні дані. За їх результатами визначалася якість гри футболістів і їх місце у складі на наступну гру.

Лобановський тричі очолював Динамо і за ці три періоди підняв над головою 29 командних трофеїв, 12 з яких були за перемоги в чемпіонаті країни.

"Нафтогаз" попередив усіх: потрібно встигнути до 25 квітня Розписуватися буде не потрібно: коли повістка вважатиметься врученою Українські пенсіонери отримають по 500 гривень "бонусу": хто у списку "літніх" щасливчиків Німеччина вводить суворі обмеження: як це вплине на українців

Ми виділяємо другий період, який дійсно забезпечив культове сприйняття Динамо в світі. Очолювана Олегом Блохіним і Ігорем Бєлановим команда, яка завоювала Кубок Володарів Кубків 1986 року в Ліоні, стала чудовим прикладом реалізації Лобановським на полі футбольних шахів", - пишуть редактори видання.

Розгром від Динамо у Львові

8 грудня в рамках 18-го туру Прем'єр-ліги України Карпати у Львові грали з київським Динамо.

"Біло-синім" вдалося розпечатати ворота галичан на 29-й хвилині. Віктор Циганков пробив штрафний і м'яч дивним чином після рикошету від карпатовца влетів у ворота Максима Кучинського.

У другій половині зустрічі кияни зміцнили перевагу завдяки тому, що Циганков ще двічі забив у ворота львівської команди. Ще один гол у свій актив записав Микола Шапаренко.

Як результат, на зимові канікули Динамо пішло з яскравим хет-триком Циганкова і перемогою над Карпатами з рахунком 0:4!

Прем'єр-ліга України. 15-й тур

Карпати Львів - Динамо Київ - 0:4 (0:1)

Голи: Циганков, 28, 50, 90+3 Шапаренко, 89.

Додамо, що в першому колі Динамо поступилося вдома Карпатам з рахунком 0:2, тому сьогоднішня перемога стала справжнім реваншем.

Як повідомляв портал Знай.ua, у матчі чемпіонату України Динамо виграло в Чорноморця (2:0).