Кожна жінка знає про те, що не можна лягати спати не змив макіяж з особи. Але після важкої роботи або галасливої ​​вечірки, які забирають всю силу ми іноді забуваємо або лінуємося вмиватися перед сном.

Ця шкідлива звичка дуже погано позначається на шкірі обличчя, але іноді слів мало і потрібні справжні мотивуючі факти, які будуть провокувати нас змивати залишки макіяжу і міського пилу з особи.

Читайте також: Влада відсторонилася від турботи про розвиток держави і захисту інтересів громадян

Що відбувається з нашою шкірою, коли косметика знаходиться на нашому обличчі всю ніч? Портал "Знай.ua" розповість факти згубного впливу косметичних засобів на шкіру під час сну.

Якщо лінь умиватися перед сном нас наздоганяє все частіше і частіше, спробуйте мотивувати себе вашим ранковим видом, дивлячись на себе в дзеркало. Подивившись на себе в дзеркало, подумайте про те, скільки за ніч вмирає клітин під товстим шаром косметики. Як правило омертвіння клітин - це природний процес, але їх гине набагато більше через те, що ваша шкіра не дихає протягом всієї ночі і під впливом косметичних засобів вони гинуть в два рази більше. Звідси виходить, що наша шкіра старіє не своїм рокам.

Косметичні засоби забивають наші пори. Тональний крем або тонкий шар пудри, все одно не дає можливості шкірі повноцінно дихати. Велику частину часу ми знаходимося на роботі при цьому в самого ранку наносимо різну косметику на шкіру обличчя. Коли ми лінуємося вмиватися перед сном, ми забираємо у шкіри можливість дихати. Звідси настає старіння шкіри, втрата пружності та природного кольору.

Більшість косметичних засобів містять хімічні добавки. Ніхто не може знати істинний склад продукту, яким ми користуємося. Якщо не змивати її на ніч, звідси випливає поява алергії, подразнення на шкірі, постійні висипання, забиті пори і поява чорних крапок від яких не завжди легко позбутися. Ми можемо пропустити одне умивання, але коли шкідлива звичка стає регулярною, одноразова алергія переходить в хронічну, після чого про макіяж доведеться забути назавжди.

Власниці жирної шкіри мають свої ризики, якщо не змивати макіяж перед сном. Сальні заліза взаємодіють з косметикою, що призводить до поширення мікробів на шкірі обличчя.
Перед тим, як в зайвий раз ви включаєте свою лінь, подумайте про те, які наслідки це може принести надалі. Приділіть буквально п'ять хвилин для очищення шкіри і вона у відповідь збереже якомога довше свою молодість.

Раніше, портал "Знай.ua", розповів про те, що вміст в хлібі та хлібобулочних продуктів глютену призводять до порушення нормальної роботи на шкірі обличчя. До речі глютен міститься не тільки в хлібі і випічці, а й в ковбасі, заморожених продуктах, злаках, йогуртах. Людям з проблемною шкірою зовсім не бажано вживати продукти, які містять глютен.