Турецькі прикордонники на борту яхти класу люкс Big Man затримали чотирьох громадян України за підозрою у незаконному перевезенні мігрантів.

На борту яхти знаходились 83 особи, які намагались потрапити з Чешме, яке розташоване на побережжі в Егейському морі, до Італії, повідомляє турецьке видання Hürriyet Daily News.

Яхта йшла під американським прапором. Служби безпеки повідомили, що серед незаконно ввезених мігрантів було 82 сирійці та один афганець.

Крім мігрантів затримали ще трьох осіб, громадян України. Їх підозрюють, що вони були частиною екіпажу яхти.

Сили турецької жандармерії затримали також ще одного українця, одного іракця і ще двох осіб, яких підозрюють у незаконній торгівлі людьми.

12-метрова яхта Big Man стояла на якорі у порті Алачаті в Чешме в егейській провінції Ізмір. За повідомленнями джерел, яхта належить підозрюваному українцю. Також повідомляється, що мігранти заплатили перевізникам людей по 5,5 тис. доларів за кожного, щоби бути переправленими до Італії.

Як повідомляв сайт Знай.ua, мігранти вигадали оригінальний спосіб перетнути кордон. Двох мігрантів – чоловіка та жінку знайшли схованими в легковому авто – за панеллю приладів.