До авіакатастрофи Ту-154 може бути причетний російський пілот – експерти припускають, що всі системи у літаку були справними, а командир екіпажу намагався посадити його на воду у непередбаченому місці.

Про це повідомляють місцеві ЗМІ.

Такий висновок фахівці зробили по завершенню розслідування технічних причини падіння, в ході якого виявилося, що лайнер взагалі не падав. Тепер вони розглядають дивну поведінку загиблого Романа Волкова.

З цією метою вже організували ряд експертиз – знайшли медичні дані льотчика, а також результати перевірки його психологічного стану. Всіх інструкторів, які спілкувалися із ним та проводили тренування, також опитують. Не виключено, що далася взнаки перевтома і командир екіпажу просто не справився з управлінням, або навіть заснув на борту.

Версію про допущення помилок, або несправності приладів повністю виключили у Міноборони РФ - Ту-154 жодного разу не зменшував швидкість польоту: за кілька хвилин вона досягла 370 кілометрів на годину, що для висоти 250 метрів цілком нормально.

Залишається ще ймовірність нештатної ситуації, адже невідомі фактори могли дезорієнтувати пілота.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що причиною падіння Ту-154 екс-співробітники ФСБ вважають терористичні дії, допускаючи, що вказівку віддали безпосередньо в адміністрації президента РФ.