У вчорашньому матчі чвертьфіналу Кубка Англії, в якому Челсі мінімально здолав Манчестер Юнайтед - 1:0, наставники суперників Антоніо Конте і Жозе Моурінью влаштували палку словесну суперечку.

Ситуація загострилася після того, як в кінцівці першого тайму півзахисник манкуніанців Антоніо Валенсія грубо сфолив на Едені Азарі. Арбітр Майкл Олівер не зафіксував порушення правил, чим вивів з себе гарячого італійця, який почав експресивно кричати у бік Моурінью. Португалець відповів опоненту, вийшовши зі своєї тренерської зони.

Справа ледь не дійшла до бійки, але цьому завадив резервний арбітр.

Як повідомляв інформаційний портал Знай.ua, Челсі встановив рекорд клубу, вигравши 13 домашніх матчів поспіль.