Стратегія Кремля щодо Донбасу була провальною із самого початку, адже Володимир Путін зробив ставку на звинувачення України у розв'язанні війни. Втім, нав'язати свою позицію йому не вдалося жодній із країн.

Відповідну думку на сторінці у Facebook висловив координатор групи "Інформаційний спротив", нардеп Дмитро Тимчук.

Першим, хто повинен був за розрахунками президента РФ підтримати його – Дональд Трамп, але рішучий республіканець не наважився поставити на карту все заради сумнівних угод.

Тимчук відзначив, що незаконні новоутворення, які бойовики називають "республіками" , скоро остаточно припинять своє існування, тому кремлівський лідер активно шукає нові варіанти тиску на Україну.

Він припускає, що останнім козирем для Путіна можуть стати звинувачення у саботажі Мінських угод з боку Києва, хоча успішність такої тактики приречена на провал.

"Для нього на безриб'ї і бюстгальтер портупея", - іронізує Тимчук.

Нардеп додав, що так звані "квазідержави" та ватажки бойовиків також більше не стануть у нагоді російському президенту, хоча саме на Олександра Захарченка свого часу він розраховував. Втім, останній виявився доволі непередбачуваним, тому що всі поняття "руського міра" він готовий проміняти на власну вигоду.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що російський опозиційний політолог Дмитро Орєшкін висловив думку, що на повномасштабний наступ на Донбас Володимир Путін не наважиться. Президент РФ спробує тиснути на Україну економічним шляхом.