У центральній Україні, ховається одне з найкрасивіших місць, рай для альпіністів і любителів екстремального відпочинку. В цілому, відпочити серед неймовірної гірської місцевості може дозволити собі кожен, а особливо ті, хто ніколи не чув про Буцький каньйон.

Буцький каньйон між собою називають "маленькою Швейцарією". Масивні гори нагадують знамениті швейцарські курорти. Буцький каньйон знаходиться в Черкаській області, в самому серці України. Тут протікає річка Тікич, береги якої утворюють Букинській каньйон.

Читайте також: Невідоме оповідання Фіцджеральда опублікували через століття

Сам каньйон знаходиться в селі Буки, в Черкаській області. Дуже багато людей відвідують це місце, щоб побачити одне з семи чудес України.

Щоб потрапити в Буцького каньйон не обов'язково самостійно вирушати в подорож, існують безліч організацій, які набирають групи людей, щоб подивитися дивовижні місця Буцького каньйону. Самостійні мандрівники планують поїздку на кілька днів, прихопивши з собою необхідний запас їжі, намети і віддалившись від міської суєти, відпочивають серед галасливої ​​річки і гір.

Огляд каньйону починається від колишнього ГЕСа. Тут багато точок прямо над стрімкими урвищами, де можна просто посидіти і помилуватися неперевершеними краєвидами.

Буцький каньйон дуже популярний серед альпіністів, човнярів. Є унікальна можливість відвідати ландшафтний парк "Буки", який знаходиться поруч з каньйоном.

Буцький каньйон зачаровує місце і ще одна визначна пам'ятка України, яку можна відвідати влітку, восени і навесні.

Раніше, портал "Знай.ua", розповів про те, що в Одесі одну із найвідоміших пам'яток архітектури Потьомкінські сходи накриють саркофагом. Відповідну інформацію оприлюднив директор будівельно-технологічного інституту Володимир Суханов.