15-річна українська тенісистка Дар'я Лопатецька виграла восьмий матч поспіль.

Молода харків'янка вийшла у друге коло турніру ITF з призовим фондом 25 000 доларів China Tonghai Women’s $25000 tournament в Гонконзі.

У стартовому матчі основної сітки Лопатецька за 1 годину 52 хвилини обіграла 17-річну китаянку Ван Сіньюй з рахунком 2:1 (4:6, 6:3, 6:2).

За вихід у чвертьфінал Даша побореться з представницею Японії Момоко Коборі, яка посіяна під першим номером.

Боргів не обібратися, якщо забудете про це: українцям нагадали про важливу процедуру Зміна ціни на електроенергію: у НКРЕКП зробили заяву для споживачів Жертвувати шлунком заради комуналки більше не доведеться: пенсіонерам призначать доплати Готуйте документи: "Укрпошта" розпочинає виплати до 3 тисяч гривень

Це восьма перемога Лопатецької за 10 днів. Українка виграла титул у неділю в Гонконзі, потім виграла 2 матчі кваліфікації і вийшла у друге коло другого 25-тисячника в Гонконзі.

Нагадаємо, визначився склад збірної України на Кубок Федерації. До складу збірної включені найсильніші тенісистки України: Еліна Світоліна, Леся Цуренко, Даяна Ястремська, Марта Костюк і Надія Кіченок. Капітан - Михайло Філіма.

Нагадаємо, друга ракетка України Леся Цуренко піднялася на третю сходинку оновленого рейтингу WTA.

Леся Цуренко

Лідирує в рейтингу представниця Чехії Кароліна Плішкова, яка виграла турнір у Брісбені (Австралія).