У Канаді в місті Монреаль зіткнулися два легкі літаки Cessna 152. Один з пілотів, якому був 21 рік загинув, другий 28-річний – тяжко поранений.

Про це пише CBC.

Як уточнили в поліції, загрози життю пораненого пілота немає. При цьому зазначається, що ще двоє людей отримали травми. Їх відвезли до лікарні.

На борту літаків, окрім пілотів, нікого не було.

Інцидент стався над місцевим торговим центром. Один з літаків упав на парковку, другий – на дах магазину. Відвідувачів довелося евакуювати. 

Причини трагедії з'ясовуються.

Наголошується, що диспетчер попереджав одного пілотів про небезпечне зближення.[[{"fid":"174214","view_mode":"default","fields":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false},"type":"media","field_deltas":{"4":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false}},"attributes":{"height":"768","width":"1024","class":"media-element file-default","data-delta":"4"}}]][[{"fid":"174213","view_mode":"default","fields":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false},"type":"media","field_deltas":{"3":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false}},"attributes":{"height":"525","width":"940","class":"media-element file-default","data-delta":"3"}}]][[{"fid":"174212","view_mode":"default","fields":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false},"type":"media","field_deltas":{"2":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false}},"attributes":{"height":"627","width":"940","class":"media-element file-default","data-delta":"2"}}]][[{"fid":"174209","view_mode":"default","fields":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false},"type":"media","field_deltas":{"1":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false}},"attributes":{"height":"439","width":"780","class":"media-element file-default","data-delta":"1"}}]]

Як писав раніше інформаційний портал "Знай.ua", в австралійському місті Мельбурн сталася авіакатастрофа неподалік від аеропорту Ессендон. Легкомоторний літак врізався в будівлю торгового центру та вибухнув.