У Мар'їнці бойовики роблять розбійні набіги на будинки мирних жителів.

Про це розповів солдат ВСУ Павло Камишанов, передає прес-центр АТО в Facebook.

Солдат розповідає, що за териконом бойовики облаштували позиції. Там вони ховають свої танки та інше озброєння. З териконів працюють снайпери. При цьому обстрілюють будинки мирних жителів.

"Нещодавно на тій стороні відбулася ротація, тому що там змінилася тактика. В останні дні вони частіше скоюють розбійницькі набіги: на прямий постріл виходить БМП і відкриває вогонь, а коли вона відстрілялася, починають працювати кулемети або зенітка", - сказав Камишанов.

Після цього БМП переїжджає на нову позицію, а кулемети замовкають. Все це триває недовго, тому відреагувати українські солдати не завжди можуть. За його словами, такі обстріли ВСУ майже не шкодять, зате дістається мирним жителям.

"Ми надійно укриті, а ось цивільним іноді дістається. Днями міна потрапила в житловий будинок поруч - добре, що в ньому нікого не було", - йдеться в повідомленні.

[[{"fid":"174958","view_mode":"default","fields":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false},"type":"media","field_deltas":{"1":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false},"2":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false}},"attributes":{"height":"647","width":"489","class":"media-element file-default","data-delta":"1"}}]]

Раніше  "Знай.ua" повідомляв, що в результаті чергового обстрілу бойовиків в Мар'їнці постраждали будинки мирних жителів.