Ввечері, 19 березня, відбулася серйозна ДТП з потерпілими в Києві.

Про це повідомляє "Київ Оперативний".

Аварія трапилася на Солом'янській площі. Жінка-пішохід перебігала дорогу на червоне світло. В цей момент їхав мопед. Водій не встиг загальмувати і збив порушницю.

[[{"fid":"175025","view_mode":"default","fields":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false},"type":"media","field_deltas":{"1":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false},"4":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false}},"attributes":{"height":"720","width":"960","class":"media-element file-default","data-delta":"4"}}]]

Медики прибули на місце події. Жінку госпіталізували з травмами середнього ступеня тяжкості. Водій мопеда травмував ногу.

[[{"fid":"175026","view_mode":"default","fields":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false},"type":"media","field_deltas":{"2":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false},"3":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false}},"attributes":{"height":"480","width":"640","class":"media-element file-default","data-delta":"3"}}]]

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", під Києвом в моторошній аварії загинули дві людини. На Одеській трасі зіткнулися три легковики і фура. Від удару тіла пасажирів розірвало на частини.