Популісти, а також відсутність ефективної комунікації між реформаторами і українським суспільством заважає проведенню реформ в країні.

Таку думку висловив співголова Групи стратегічних радників з підтримки реформ в Україні Лєшек Бальцерович, пише "Новое Время".

Як зазначив польський реформатор, у нього немає повної інформації. Він не може відповісти на питання про те, що саме гальмує приватизацію, чому не створено ринок землі. Водночас, він упевнений, що популісти перемогли, залякавши реформаторів.

"Відкрити ринок землі не можна. Спочатку потрібно налагодити комунікацію і пояснити суспільству, чому не слід підтримувати популістів", - пояснив він.

Бальцерович сподівається, що це вдасться зробити у поточному році.

Нагадаємо, Бальцерович пообіцяв забрати привілеї у великого бізнесу в Україні та надати їх дрібному, щоб зрівняти умови.

Як писав раніше інформаційний портал "Знай.ua", більшість українців скептично ставляться до нових реформ. Згідно з даними Фонду Демократичні ініціативи та Центру Разумкова лише третина громадян вірять в те, що реформи принесуть успіх.