Існують певні правила харчування для людей, які виконують щоденні тренування. Перед тренуванням краще їсти за дві години, бажано не важку для шлунка їжу. Але чим харчуватися після силових вправ?

Щоб тренування не пройшла марна і наша їжа працювала на благо для здоров'я і придбання бажаних форм, необхідно дотримуватися раціон харчування після тренування.

[[{"fid":"175207","view_mode":"default","fields":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false},"type":"media","field_deltas":{"1":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false},"2":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false}},"attributes":{"height":"480","width":"640","class":"media-element file-default","data-delta":"2"}}]]

Портал "Знай.ua", розповість які продукти краще вживати після занять спортом і від яких потрібно відмовитися:

1. Протягом декількох годин після тренування, повністю відмовтеся від вживання жирної їжі. Вона заважає засвоюватися білків і вуглеводів, і як відомо, що жирна їжа сприяє утворенню підшкірного жиру. У більшості випадків, люди приділяють увагу тренувань у другій половині дня, після роботи, а у другій половині дня не рекомендується вживати жирну їжу.

2. Відмовтеся від кави, гарячого шоколаду, чаю, какао. Ці напої перешкоджають виробляти інсулін в крові, а відповідно це заважає м'язам набирати свою форму.

3. Після тренування, необхідно вживати продукти, які мають великий відсоток вмісту білка. В ідеалі, якщо ви будете пити білковий напій після кожного тренування. Але в цілому, білкові продукти добре впораються з поставленим завданням.

[[{"fid":"175209","view_mode":"default","fields":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false},"type":"media","field_deltas":{"3":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false},"4":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false}},"attributes":{"height":"480","width":"640","class":"media-element file-default","data-delta":"3"}}]]

4. Вуглеводи після тренування потрібні, але бажано в маленькій кількості і рідкому вигляді. Грейпфрутовий, виноградний, журавлинний, смузі допоможуть відновити запаси глікогену після тренувань.

Бажано, їсти протягом півгодини після тренування. Але не завжди це можливо.

Раніше, портал "Знай.ua", розповів про те, що сушка тіла складається з ряду вправ, а так само особливого харчування, які допоможуть домогтися бажаного результату і позбутися від підшкірного жиру. Рельєфне тіло виглядає дуже привабливо і багато жінок займаються важкими тренуваннями. Тренування - це тільки 50 відсотків успіху домогтися бажаного результату, другі 50 відсотків - це ваше харчування.