ЛАУРЕАТИ ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНОЇ ПРОГРАМИ

«ЛЮДИНА РОКУ– 2016»

в номінації  «Фінансист року»

Людмила ВОЇНОВА

Голова Правління ПАТ "АСВІОБАНК"

[[{"fid":"175387","view_mode":"default","fields":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false},"type":"media","field_deltas":{"1":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false}},"attributes":{"height":"3198","width":"2266","class":"media-element file-default","data-delta":"1"}}]]

Три найвагоміші події в Вашій професійній діяльності в 2016 році:

На тлі падіння китів ринку - успішний розвиток інноваційного формату "банк-бутік", який отримав від НБУ статус Інвестора, що підтверджує його безумовну стабільність та надійність. На тлі масових скорочень - жодного звільнення, професійне зростання та зміцнення колективу в період кризи. 12 нових відділень і понад 15 000 нових власників карт невеликого банку.

Ваш життєвий девіз: "СВІТИТИ завжди, світити скрізь, до днів останніх донця. Світить - і жодних зайвих слів, ось мій девіз - і сонця!" Кредо від мене і Маяковського :)

Ким Ви мріяли стати в дитинстві? Спочатку балериною, а потім учителем - але обов'язково заслуженим!  

Чи є у Вас мрія, що поки не здійснилась? Якщо «так», то яка? Локально - хочу побувати на Тибеті, глобально - хочу жити в Щасландіі, країні щасливих людей..

Говорячи слово УСПІХ, який сенс Ви в нього вкладаєте? Коли ти своїми зусиллями досягаєш того, чого прагнув.

Ваш улюблений афоризм? Банк - це місце, де вам позичать грошей, якщо ви зможете довести, що вони вам не потрібні (Боб Хоуп, американський комік і актор).

На що вам шкода витрачати гроші? До фінансів я намагаюся ставитися максимально дбайливо. Тому будь-яку суму мені важливо витрачати свідомо.

Як (у чому) ви зберігаєте особисті заощадження? По секрету - я спеціально стала банкіром, щоб мати можливість зберігати гроші винятково в своєму банку :)

Скільки вам потрібно грошей для щастя? Щастя не вимірюється грошима…

Якщо щастя не в грошах, то в чому? А якщо все-таки в грошах, то чому? Щастя - в нас самих. Але гроші дозволяють нам почуватися вільнішими, а значить - краще розкрити самих себе..

Продовжіть фразу «Дайте мені точку опори - я перевірю, наскільки вона прибуткова» :)

Кому в цьому житті Ви заздрите? Меценатам, які можуть зі щирим серцем витрачати багато грошей на благі справи.

Яка риса характеру - Ваш головний недолік? У процесі аудиту :)

Яка страва здатна підняти Вам настрій? Щось із перчиком.

Чи є у Вас улюблена книга? Якщо «так», то яка? Улюблена для мене - це завжди остання, "Економіка вражень" Пайна та Гілмора.

З ким із історичних особистостей Ви могли б потоваришувати, якщо б були його сучасником? Зі Стівом Джобсом.  

Яке диво світу Ви хотіли б перенести в своє рідне місто? Що б воно символізувало? Велику Китайську стіну - на наш східний кордон. Для надійності!

Якби Ви відкрили нову планету, як би Ви її назвали? Уже відкрила, це моя дочка - Владислава.

Уявіть, що до Вас у гості приїхав Президент Америки з проханням показати Україну. Куди б Ви його запросили на екскурсію? Для початку в депозитарій нашого банку - залишити на зберігання цінності в сейфі :)

Що Ви вважаєте своїм головним досягненням в житті, а що найбільшою помилкою? Сподіваюся, мені ще рано відповідати на це питання.    

Яке зайняття для Вас - найкращий відпочинок? Подорож.


 

Вадим МОРОХОВСЬКИЙ

Голова Правління ПАТ «БАНК ВОСТОК»,

Голова Ради директорів ЗАХІД БАНК ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ Подгориця (Чорногорія).

[[{"fid":"175391","view_mode":"default","fields":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false},"type":"media","field_deltas":{"4":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false}},"attributes":{"height":"2558","width":"2254","class":"media-element file-default","data-delta":"4"}}]]

Досягнення в 2016 році: Це створення в Чорногорії комерційного банку АТ ЗАХІД БАНК. Входження ПАТ «БАНК ВОСТОК» в першу групу банків на 1 січня 2016 року, підтримка шахового клубу в Одеській області, Музею сучасного мистецтва в м. Одеса.

Ваш життєвий девіз: Стався до інших так само, як ти хочеш, щоб ставилися до тебе.

Ким Ви мріяли стати в дитинстві: Мріяв стати археологом і банкіром.

Бути сьогодні успішним - це ... бути оточеним гідними і люблячими тебе людьми.

На що вам шкода витрачати гроші? Даремно.

Як ви зберігаєте особисті заощадження? в ПАТ «БАНК ВОСТОК».

Скільки вам потрібно грошей для щастя: Не в грошах щастя.

Продовжіть фразу «Дайте мені точку опори і я ... зроблю людей щасливими».

Яка риса характеру Ваш головний недолік? Доброта.

З ким із історичних особистостей Ви могли б потоваришувати, якщо б були його сучасником? З Наполеоном.

Що Ви вважаєте своїм головним досягненням в житті: Головне досягнення в моєму житті - це моя сім'я.

Яке зайняття для Вас - найкращий відпочинок? Робота в ПАТ «БАНК ВОСТОК» і комерційному банку АТ ЗАХІД БАНК.

Віктор ПОНОМАРЕНКО

Голова правління ProCredit Bank

[[{"fid":"175392","view_mode":"default","fields":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false},"type":"media","field_deltas":{"5":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false}},"attributes":{"height":"2872","width":"2192","class":"media-element file-default","data-delta":"5"}}]]

Досягнення в 2016 році: За підсумками минулого року ПроКредит Банк отримав прибуток і показав приріст по всіх ключових напрямках бізнесу. Ми наростили обсяги кредитування малого і середнього бізнесу (МСБ), зросла і кількість клієнтів, які перейшли до нас на обслуговування. Є приріст і в роздрібному сегменті: ставку робили на залучення вкладів. Крім того, ми збільшили показники ефективності бізнесу і продовжили інвестувати в наших співробітників. У минулому році ми вклали 1 млн. євро в навчальні програми, як на локальному, так і на міжнародному рівні. У нинішньому році позитивні тенденції збереглися: збільшуються темпи зростання обсягів кредитування, зростає кількість нових бізнес-клієнтів, які перейшли до нас на обслуговування.

Які у вас переваги по галузях економіки? Якщо говорити про пріорітетні галузі, то дуже активно працюємо з агросектором. На частку кредитного портфеля в цьому сегменті припадає понад 45% всього нашого кредитного портфеля. Як правило, працюємо з аграріями, які обробляють від 1000 га земель. Ми хочемо підтримувати бізнес, у якого є довгострокова стратегія розвитку. Як правило, це виробники та переробники, аграрії, а також підприємства сфери послуг.

Скільки зараз налічується відділень банку? У нас 27 бізнес-підрозділів, з яких п'ять - повнофункціональні відділення (в Києві, Львові, Харкові, Дніпропетровську та Одесі), а решта 22 - роздрібні відділення. Маючи таке покриття і використовуючи інструменти сучасного дистанційного банківського обслуговування, ми обслуговуємо підприємства в будь-якій точці країни. ПроКредит Банк був в 2016 році єдиним українським банком, який задекларував повний перехід на cashless - пообіцяв стати «банком без готівки».