У рамках 24-го туру іспанської Ла Ліги Барселона на "Камп Ноу" обіграла Вальядолід (1:0) завдяки голу від Ліонеля Мессі з пенальті перед самою перервою.

Цей забитий м'яч став для аргентинця 30-м у нинішньому сезоні. Таким чином, Мессі забиває не менше 30 голів за сезон вже одинадцять років поспіль.

Також на 85-й хвилині аргентинець знову підійшов виконати оддинадцатиметровый після того, як у штрафному Вальядоліда знесли Коутіньйо. Але на цей раз воротар відбив пенальті, а потім ще й впорався з добиванням.

Пенсіонерам від 60 років та сім'ям готують нову допомогу: виплатять по 10 800 грн одним платежем Не виїде закордон ніхто: у Міграційній службі закликали українців до перевірок Якщо не встигли здати в банк – радійте: монети номіналом 5 копійок можна дорого продати Зібрав долари на "чорний день" - отримай штраф: в Україні змінилися правила зберігання валюти

Таким чином, Мессі не реалізував вже 26-й пенальті з 110 спроб (враховуючи і післяматчеві серії).

Приклад Іспанії. 24-й тур.

Барселона – Вальядолід - 1:0 (1:0)

Гол: Ліонель Мессі, 44 (пен.).

На 85-й хвилині Ліонель Мессі не забив пенальті (воротар).

У нинішньому сезоні в рамках чемпіонату Іспанії, Мессі провів 22 матчі і забив 22 голи. Крім того, на рахунку аргентинця дванадцять результативних передач.

Зірки Ювентуса

Туринський Ювентус в матчі 24-го туру італійської Серії А обіграв вдома Фрозіноне з рахунком 3:0.

Голами у цій зустрічі відзначилися Кріштіану Роналду, Леонардо Бонуччі і Пауло Дібала. Лідери "Старої Синьйори", розписавшись у воротах "канарок", нетрадиційно для себе відсвяткували взяття воріт.

Пауло Дібала, відкривши рахунок у матчі, побіг радіти голу в стилі Роналду.

Після цього точним ударом відзначився Бонуччі, який теж цікаво відсвяткував гол.

L – Леонардо, його ім'я, M – Мартіни, дружини Бонуччі.

Це другий раз, коли захисник збірної Італії показує дві важливі літери в його житті, раніше це відбувалося ще в 2017 році.

Потім своїм голом відзначився Кріштіану Роналду, який побіг його святкувати в стилі Паулу Дібали.

Результати Ліги чемпіонів

12-13 лютого відбулося чотири перші матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. Пропонуємо вашій увазі результати цих зустрічей.

Манчестер Юнайтед - ПСЖ - 0:2 (0:0)

Голи: Преснель Кімпембе, 53, Кіліан Мбаппе, 60.

Вилучення: Поль Погба, 89 (Манчестер Юнайтед)

Рома - Порту - 2:1 (0:0)

Голи: Ніколо Заньоло, 70, 76 - Адріан Лопес, 79.

Тоттенгем Хотспур - Боруссія Дортмунд - 3:0 (0:0)

Голи: Сон Хин Мін, 47, Ян Вертонген, 83, Фернандо Лльоренте, 86.

Аякс Амстердам - Реал Мадрид - 1:2 (0:0)

Голи: Хакім Зійех, 75 - Карім Бензема, 60, Марко Асенсио, 87.

Перемога Тоттенгема в Лондоні

13 лютого на "Вемблі" в Лондоні Тоттенгем грав з Боруссією в рамках першого матчу 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.

У першому таймі взяття воріт зафіксовано не було, а ось у другій половині зустрічі фани побачили відразу три голи і всі у виконанні "шпор".

Сон Хин Мін в дебюті другого тайму вивів Тоттенгем вперед, а під завісу зустрічі Ян Вертонген і Фернандо Лльоренте зробили підсумковий рахунок 3:0 на користь англійської команди!

Ліга чемпіонів. 1/8 фіналу. перший матч

Голи: Сон Хин Мін, 47, Вертонген, 83, Лльоренте, 86.

Матч-відповідь відбудеться в Дортмунді 5 березня.

Перемога Реала в Амстердамі

13 лютого на "Йохан Кройфф Арені" в Амстердамі Аякс грав з Реалом в рамках першого матчу 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.

У першому таймі словенський суддя Дамір Скоміна скасував гол Аякса після того як Ніколас Тальяфіко вразив ворота Тібо Куртуа. Рефері після перегляду відеоповтору за допомогою системи VAR скасував гол, вважаючи, що по відношенню до воротаря Реала було здійснено блокування.

Варто відзначити, що першу 45-хвилинку амстердамці просто-таки сиділи на воротах "галактікос", створюючи момент за моментом.

У другій половині зустрічі все йшло за тим же сценарієм, але першими рахунок відкрили мадридці після точного удару Каріма Бензема на 60-й хвилині.

Через 15 хвилин Хакім Зійех вирівняв становище у зустрічі і Аякс намагався вигризти бажану перемогу.

Але клас Реала дав про себе знати після того, як Марко Асенсіо ефектно завершив атаку іспанського гранда.

Як підсумок, 1:2 - перемога Реала.

Аякс Амстердам - ​​Реал Мадрид - 1:2 (0:0)

Голи: Зійех, 75 - Бензема, 60, Асенсіо, 87.

Матч-відповідь відбудеться в Мадриді 5 березня.

Перемога Роми в Лізі чемпіонів

12 лютого в Римі на "Стадіо Олімпіко" відбувся перший матч 1/8 фіналу Ліги чемпіонів Рома - Порту.

До 70-ї хвилини команди не могли розпечатати ворота, поки Ніколо Заньоло своїм точним ударом не вивів вперед "джаллороссі". На 76-й хвилині 19-річний італієць подвоїв перевагу Роми. Португальці зачепилися за матч, вже через три хвилини використавши свій шанс. За "драконів" голом відзначився Адріан Лопес.

Як підсумок, перемога Роми з рахунком 2:1.

Ліга чемпіонів. 1/8 фіналу. Перший матч

Матч-відповідь відбудеться в Португалії 6 березня.

Перемога ПСЖ в Манчестері

12 лютого на "Олд Траффорд" Манчестер Юнайтед грав з Парі Сен-Жермен.

У першому таймі команди голів не забивали, а ось у другій половині зустрічі ПСЖ додав, що вилилося у два голи у виконанні Преснеля Кімпембе і Кіліана Мбаппе.

Поєдинок так і завершився з рахунком 0:2 на користь французького гранда.

Манчестер Юнайтед " - ПСЖ - 0:2 (0:0)

Голи: Кимпембе, 53, Мбаппе, 60.

Видалення: Погба, 89 (Манчестер Юнайтед)

До слова, для Уле Гунара Сульшера це перша поразка на посаді головного тренера Манчестер Юнайтед.

Матч-відповідь відбудеться 6 березня.

Перемога Фенербахче над Зенітом

12 лютого в Стамбулі в рамках першого матчу 1/16 фіналу Ліги Європи Фенербахче приймав Зеніт.

Турецька команда виграла матч з рахунком 1:0, завдяки голу Ісламу Слімані на 21-й хвилині. Алжирець після подачі кутового і метушні у штрафному майданчику гостей пробив і вразив ворота росіян.

Зеніт міг відігратися перед самою перервою, але Роберт Мак не реалізував пенальті. Удар словака у блискучому стрибку парирував Харун Текін.

Український захисник Зеніта Ярослав Ракицький дебютував за пітерців на офіційному рівні. Українець провів на полі весь матч і відзначився жовтою карткою в дебюті зустрічі.

Ліга Європи. 1/16 фіналу. Перший матч

Фенербахче - Зеніт Санкт-Петербург - 1:0 (1:0)

Гол: Іслам Слімані, 21.

Нереалізований пенальті: Роберт Мак, 44 (Зеніт).

Матч- відповідь відбудеться 21 лютого в Санкт-Петербурзі.

Успіхи Зінченка

Український гравець Олександр Зінченко Манчестер Сіті потрапив до символічної збірної 26-го туру Прем'єр-ліги Англії.

Портал Whoscored поставив 22-річному українцю оцінку 8.7. Це краща оцінка серед захисників у символічній збірній.

Повністю склад кращих гравців 26-го туру АПЛ виглядає ось так: Уго Льоріс («Тоттенгем»), Джеймс Мілнер («Ліверпуль»), Жоель Матіп («Ліверпуль»), Сулейман Бамба («Кардіфф Сіті»), Мохамед Салах («Ліверпуль»), Айзак Хейден («Ньюкасл Юнайтед»), Поль Погба («Манчестер Юнайтед»), Ешлі Барнс («Бернлі»).

Олександр Зінченко допоміг Ман Сіті розгромити Челсі з рахунком 6:0. На рахунку українця два асисти. Також у цьому матчі Саша віддав 70 пасів з точністю 93%, здійснив 2 вдалі обведення і 4 відбору.

Відзначимо, що Олександр Зінченко в матчі Прем'єр-ліги Англії зіграв проти Челсі (6:0) в спеціальних щитках.

22-річний українець опублікував в своєму Instagram фотографію цих щитків, на яких зображені жовто-блакитні кольори і текст молитви "Отче Наш".

Матч проти Челсі став одним з найкращих для Зінченко в складі Ман Сіті, якому українець допоміг перемогти, зробивши два результативні передачі.

Челсі - Ман Сіті - 6:0 и два асисти Зінченка

У рамках 26-го туру Прем'єр-ліги Англії Манчестер Сіті вдома, на "Етіхад Стедіум" порвавши Челсі з рахунком 6:0.

За "городян" хет-триком відзначився Серхіо Агуеро, дублем - Рахім Стерлінг і ще один гол у свій актив записав Ілкай Гюндоган.

У цьому матчі український півзахисник Сіті Олександр Зінченко відзначився двома асистами.

За відмінну гру 22-річний українець отримав оцінку 8,7 від порталу WhoScored.

Таким чином, Зінченко опинився в трійці кращих гравців матчу Манчестер Сіті — Челсі. Вище бал тільки у Серхіо Агуеро і у Рахіма Стерлінга — по 10.

Розгром від Ліверпуля

9-го лютого на "Енфілді" Ліверпуль грав з Борнмутом. "Мерсисайдці" перемогли "вишень" з рахунком 3:0, завдяки голам Садіо Мане, Джорджиньо Вейналдума і Мохамеда Салаха.

Прем'єр-ліга Англії. 26-й тур

Ліверпуль - Борнмут - 3:0 (2:0)

Голи: Мане, 24, Вейналдум, 34, Салах, 48.

Таким чином, Ліверпуль повернув собі перше місце в турнірній таблиці АПЛ, обігнавши Манчестер Сіті на 3 очки.

Перемога Манчестер Юнайтед

9-го лютого на "Крейвен Котедж" у Лондоні Фулгем грав з Манчестер Юнайтед.

На 23-й хвилині манкуніанці вели в рахунку 0:2 завдяки голам Поля Погба і Антоні Марсіаля. У другій половині зустрічі Погба, реалізувавши пенальті, оформив дубль. На даний момент в активі франуза 10 голів у нинішньому сезоні чемпіонату Англії і це найкращий показник за кар'єру.

Фулгем - Манчестер Юнайтед - 0:3 (0:2)

Голи: Погба, 14, 65 (з пенальті), Марсіаль, 23.

Зазначимо, що для Уле Гуннара Сульшера це вже 10-а перемога з 11 можливих на посаді головного тренера МЮ. При норвежці у манкуніанців зміг відібрати очки тільки Бернлі, який зіграв внічию 2:2.

Решфорд і Сульшер - кращі в АПЛ

Нападник Манчестер Юнайтед і збірної Англії з футболу Маркус Решфорд став кращим гравцем січня в АПЛ.

Талановитий форвард у першому місяці року зіграв у 5 матчах, в яких забив 4 м'ячі і зробив 1 асист.

У голосуванні 21-річний Решфорд випередив воротаря Тома Хітона (Бернлі), півзахисника Джошуа Кінга (Борнмут), нападника Александра Ляказетта (Арсенал), хавбека Джеймса Уорда-Проуза (Саутгемптон) і захисника Віктора Ліндельофа (Манчестер Юнайтед).

Цікаво, що також кращим тренером АПЛ в січні став головний тренер Манчестер Юнайтед Уле Гуннар Сульшер.

Відзначимо, що в перший місяць 2019 року манкуніанці в шести матчах (4 в АПЛ і 2 в Кубку Англії) здобули п'ять перемог і один раз зіграли внічию з Бернлі.

Додамо, що в грудні Манчестер Юнайтед з Сульшером виграв всі зустрічі.

Як повідомляв портал Знай.ua, Ярмоленко став найдорожчим футболістом світу.