Українська каратистка Катерина Крива дійшла до фіналу турніру Karate1 Premier League в Дубаї.

У вирішальній битві українка програла спортсменці з Туреччини Серап Озцелик з рахунком 1:7.

Українка першою заробила очко, але потім відзначилася безліччю попереджень і діяла більш обережно.

Це призвело до того, що турчанка набрала 7 очок поспіль.

Молитися на індексацію не доведеться: українцям підказали, як збільшити пенсію Вистачить на хліб, поповнення рахунку та упаковку насіння: кому з 1 квітня додадуть до пенсії 500 грн Українцям допоможуть вижити: виплатять по 3600 грн на кожного члена сім'ї Потрібно бути готовими: що буде з курсом долара до літа

Тріумф Катерини Бех

На юніорському чемпіонаті світу, який проходить у словацькому Брезно-Осрблі, українська біатлоністка Катерина Бех перемогла в гонці переслідування на 10 км.

20-річна Бех подолала дистанцію з двома штрафними колами за 31 хвилину 23,8 секунди.

Бех стартувала з перевагою в 12 секунд до першої стрільби її наздогнали конкурентки і до заключної стрільби українка була в ролі наздоганяючої. Але якщо лідер гонки на той момент Софі Шово двічі промахнулася, інші лідери також промахувалися, то Бех останню стрільбу відпрацювала чисто і впевнено пішла лідером.

Другою на фініш прийшла німкеня Ханна Кебінгер, третьою - француженка Софі Шово.

Претендувала на медаль ще одна українка Ганна Кривонос, яка перед третьою стріляниною вийшла в лідери, але два промахи на третій і четвертій стрільбі відкинули її на 17-е місце.

Перше золото Катерини Бех

Українська біатлоністка Катерина Бех виграла золоту медаль у спринтерській гонці юніорського чемпіонату світу, який проходить у словацькому Брезно-Осрблі. 20-річна спортсменка, яка раніше виступала за Росію, закрила всі мішені і показала найкращий час в гонці.

Цікаво, що на першому колі якнайшвидшої на лижні серед українок була Ганна Кривонос. 21-річна біатлоністка з Глухова при чистій стрільбі завоювала б медаль, однак через промаху на стрільбі стоячи Кривоніс фінішувала 10-й.

Українки Валерія Дмитренко Анна Коваленко не потрапили в десятку, але кваліфікувалися в гонку переслідування.

Успіх українки Марини Бех

23-річна українська стрибунка в довжину Марина Бех встановила особистий рекорд на легкоатлетичних змаганнях в приміщенні ISTAF Indoor в німецькому Мюнхені.

Марина з результатом 6,73 м встановила новий особистий рекорд у приміщеннях. Це принесло їй срібну медаль турніру.

До цього найкращим результатом в кар'єрі Бех був стрибок на 6,71 м.

Золоту медаль в Мюнхені завоювала німецька спортсменка Малайка Міхамбо, яка показала результат 6,99 м.

Красуня Білодід

Чемпіонка світу з дзюдо, 18-річна українка Дарина Білодід, відпочиває на Багамських островах.

На своїй сторінці в Instagram Білодід поділилася фотографією в купальнику, яка викликала бурю захоплення серед шанувальників спортсменки.

Нагадаємо, Білодід була визнана найкращою дзюдоисткой світу у ваговій категорії до 48 кг.

В оновленому рейтингу міжнародної федерації дзюдо, Білодід, наймолодша чемпіонка світу в історії, впевнено лідирує з перевагою в 17 пунктів перед найближчою противницею, дзюдоїсткою з Монголії Уранцецег Мунхбат.

Нагадаємо, Дарина Білодід виграла "золото" чемпіонату світу з дзюдо, що проходив у Баку.

Дарина Білодід

Таким чином, Білодід стала наймолодшою спортсменкою, яка вигравала титул чемпіонки світу серед дорослих.

У фіналі чемпіонату світу у ваговій категорії до 48 кг Білодід перемогла чемпіонку світу-2017 Фуну Тонакі, яка представляє Японію. Українська дзюдоїстка виграла у міцної японки прийомом іппон, що принесло Білодід дострокову перемогу.

У півфіналі чемпіонату світу Дар'я перемогла олімпійську чемпіонку Паулу Парету, яка захищає честь Аргентини.

На попередніх стадіях Білодід виявилася сильнішою за Галбадрах Отнторгонец із Казахстану, Яо Ксьонг із Китаю та Дітрію Краснію, яка представляє Косово.

Як повідомляв портал Знай.ua, Білодід тріумфально перемогла на чемпіонаті світу.