З-за різних життєвих обставин ми періодично закидаємо раціон правильного харчування та здорового способу життя. Будь-які невдачі в життя, стресові ситуації, лінь призводить до того, що наш холодильник поповнюється великою кількістю шкідливої їжі.

З допомогою деяких мотиваційних порад, можна повернути здоровий спосіб життя. Головне-визначити для себе, яку цінність представляє для нас здорове харчування.

Здоровий спосіб життя, перш за все, запорука красивої фігури і здорового організму. Будь-якій жінці хочеться бачити в дзеркалі красиве відображення, тому необхідно повернутися до нормального раціону!

Повернутися до здорового способу життя ніколи не пізно. Більше того, колишні форми повертаються набагато швидше, ніж в тому випадку, коли ми тільки починаємо їх купувати. У вас вже існує певна стратегія тренувань, харчування та мотивації. Цей дорогоцінний досвід не можна забувати і відкладати до кращих днів.

Для початку необхідно змусити себе піднятися з дивана і почати виконувати мінімальні навантаження. При фізичних навантаженнях ви відразу відчуєте, як ваше тіло змінюється, відновлюється дихання, ви відчуваєте якусь легкість.

[[{"fid":"175283","view_mode":"default","fields":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false},"type":"media","field_deltas":{"1":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false}},"attributes":{"height":"665","width":"999","class":"media-element file-default","data-delta":"1"}}]]

Подивіться на свої старі фотографії, де ваше тіло у формі. Невже не хочеться знову мати гарне тіло?

Згадайте відчуття, які з'являлися від занять спортом і правильне харчування: ви були бадьорі, веселі й енергійні, з'явилося більше впевненості в собі, ви були сильні і гарніше всіх інших. Перше тренування потрібно провести на 80% від максимальної інтенсивності. Дайте можливість вашим м'язам знову працювати.

[[{"fid":"175286","view_mode":"default","fields":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false},"type":"media","field_deltas":{"2":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false},"3":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false}},"attributes":{"height":"768","width":"1024","class":"media-element file-default","data-delta":"2"}}]]

Необхідно дотримуватися кількох правил здорового способу життя, які допоможуть повернути колишній вигляд:
1. Обов'язково снідайте по ранках. Виберіть для себе більш відповідну і здорову їжу.
2. Ніякої смаженої, запеченої, солоної їжі!
3. Пийте більше води.
4. На вечерю завжди вибирайте продукти, багаті на білок.
5. Намагайтеся привчити себе до дробовому харчуванню.
6. Вживайте вуглеводи тільки в першій половині дня.

Найсильніша мотивація - перестати мріяти про красиве тіло, а потрібно їм володіти.

Раніше, портал "Знай.ua", розповів про те, що банани містять фруктозу, тому їх краще вживати в першій половині дня. Так само, банани містять клітковину, крохмаль, пектин, простий і складний вуглевод. Існує багато розбіжностей з приводу впливу бананів на зайву вагу. Якщо його їсти в першій половині дня він ніяк не сприятиме відкладенню жиру.