Екс-гравець донецького "Шахтаря" Віталій Віценець живе з сім'єю в окупованому Донецьку.
На своїй сторінці в Instagram Віценець поділився фотографіями маленького сина, який вчиться грати у футбол.
"Ти поряд зі мною, і це самий чистий кайф", - підписав фото Віталій.

Віталій Віценець показав тренування з сином

Команди жваво розпочали матч. Німці повели в рахунку після того, як Мартін Хінтереггер пробив по воротах Андрія Пєятова головою на 7-й хвилині. Воротар "гірників" помилився і так гості повели в рахунку.

Вже на 10-й хвилині донеччани зрівняли рахунок після того як з пенальті відзначився Марлос.

Відвикайте від опалення: українців просять зробити це до вимкнення, щоб не постраждати Жертвувати шлунком заради комуналки більше не доведеться: пенсіонерам призначать доплати Переказ з картки на картку будуть жорстко контролювати: як можуть заблокувати картку Показники лічильника вже не аргумент: українців змушують платити за світло більше, ніж "накрутили"

Вже на 11-й хвилині Шахтар залишився в меншості після того, як Тарас Степаненко отримав другу жовту картку за фол в центрі поля. Перший тайм завершився з рахунком 1:1.

На початку другої половини зустрічі Філіп Костіч вивів Айнтрахт вперед. Але на 67-й хвилині "гірникам" вдалося знову зрівняти рахунок у матчі після голу Тайсона.

Хоч німці і атакували, бажаючи забити третій м'яч, донеччанам вдалося втримати нічию. Тепер все буде вирішуватися в повторній зустрічі, яка відбудеться в наступний четвер.

Ліга Європи. 1/16 фіналу. Матч

Шахтар Донецьк - Айнтрахт Франкфурт - 2:2 (1:1)

Голи: Марлос, 10 (з пенальті), Тайсон, 67 - Хінтереггер, 7, Костіч, 50.

Матч-відповідь відбудеться 21 лютого в Німеччині.

Олімпіакос - Динамо - 2:2 за тим же сценарієм

14 лютого на стадіоні "Георгіос Караїскакіс" в Піреї в рамках 1/16 фіналу Ліги Європи Олімпіакос грав з Динамо Київ.

Греки вийшли вперед після гола Ахмеда Хассана Коки на 9-й хвилині. На 28-й хвилині динамівці вирівняли положення завдяки голу Віталія Буяльського. Ближче до перерви кияни знову пропустили після точного удару Жиля Діаша.

У другому таймі українська команда пресингувала греків, що вилилося у гол у виконанні Беньяміна Вербича на 89-й хвилині. Як підсумок, 2:2 - нічия в Греції.

Ліга Європи. 1/16 фіналу. Перший матч

Олімпіакос - Динамо Київ - 2:2 (2:1)

Голи: Ахмед Хассан Кока, 9, Жиль Діаш, 40 - Віталій Бульяський, 28, Беньямін Вербич, 89.

Матч-відповідь відбудеться 21 лютого в Києві.

Цікаво, що в Кубку Європейських чемпіонів 1975/1976 Олімпіакос та Динамо в першому раунді також зіграли 2:2 в Греції. В Україні тоді перемогу святкувало "Динамо" з рахунком 1:0.

Як повідомляв портал Знай.ua, Ярмоленко став найдорожчим футболістом світу.