Відсторонений від виконання обов’язків голови Державної фіскальної служби Роман Насіров запевнив своїх підписників у соціальній мережі Facebook, що не планує залишати територію України.

Це пояснюється тим, що у нього тимчасово забрали документи, які дають йом право на виїзд.

"Сьогодні прибув до ГУ Державної Міграційної Служби України в місті Києві, щоб виконати обов'язки відповідно до ухвали суду і здати на зберігання документи наявні в мене, що дають право на виїзд, окрім тих що вилучили", – написав він.

Разом з тим Насіров зазначив, що він не збирався переховуватися від слідства, а навпаки "завжди був і є готовий співпрацювати з органами досудового розслідування".

Наприкінці посту він вислови надію на те, що документи незабаром йому повернуть.

[[{"fid":"175690","view_mode":"default","fields":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false},"type":"media","field_deltas":{"1":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false}},"attributes":{"height":"500","width":"1128","class":"media-element file-default","data-delta":"1"}}]]

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", раніше Роман Насіров спростував закиди в тому, що симулює хворобу, аби уникнути судових засідань, і пообіцяв влаштувати в суді розгром.