25 лютого на НСК "Олімпійський" в Києві Динамо приймало Зорю в рамках 19-го туру Прем'єр-ліги України.

Хоч Динамо і було активним на полі, все ж до 34-ї хвилині зустрічі рахунок у матчі не був відкритий. Але ближче до перерви у киян пішов м'яч у ворота. Спочатку Микола Шапаренко відмінно замкнув передачу з флангу, а потім Беньямін Вербич відзначився шедевральним голом.

Гол у роздягальню забив все той же Шапаренко, який оформив дубль.

Вистачить на хліб, поповнення рахунку та упаковку насіння: кому з 1 квітня додадуть до пенсії 500 грн Виїзд з України зміниться 18 березня: які нововведення чекають на всіх вже в понеділок В Україні вводять новий вид оренди: пощастить тим, хто винаймає житло Зібрав долари на "чорний день" - отримай штраф: в Україні змінилися правила зберігання валюти

У результаті динамівці пішли на перерву з перевагою у три голи.

У другій половині зустрічі підопічні Олександра Хацкевича продовжили домінувати на полі, що вилилося у ще два голи. Спочатку Вербич оформив дубль.

А потім записав у свій актив гол новобранець "біло-синіх" Фран Соль, для якого цей забитий м'яч став другим у футболці Динамо.

Дебютним голом за київську команду іспанець відзначився в матчі Ліги Європи проти "Олімпіакоса" (1:0).

Матч Динамо - Зоря завершився з рахунком 5:0! Хоч результат вийшов розгромним не варто закидати шапками Зорю, тому що у команди Юрія Вернидуба є величезний потенціал. Такі виконавці, як Олександр Караваєв, Дмитро Хомченовський, Ігор Чайковський Віталій Вернидуб, Пилип Будківський і інші будуть основною ударною силою Зорі, яка ще себе проявить в чемпіонаті України. А в цьому матчі з Динамо, напевно, варто похвалити київську команду, яка показала суперрівень гри!

Прем'єр-ліга України. 19-й тур

Динамо Київ - Зоря Луганськ - 5:0 (3:0)

Голи: Микола Шапаренко, 34, 45, Беньямін Вербич, 38, 53, Фран Соль, 73.

Кияни з 41 очком займають друге місце в УПЛ, Зоря з 28 балами йде на четвертій позиції.

Перемога Карпат з хет-триком Шведа

У матчі 19-го туру Прем'єр-ліги України Ворскла на своєму полі, в Полтаві, розгромно з рахунком 0:4 поступилася Карпатам.

Львів'яни відкрили рахунок наприкінці першого тайму, коли Франциско Ді Франко влучно пробив по воротам полтавчан.

Після перерви Карпати забили ще тричі — хет-трик у свій актив записав Мар'ян Швед. Спочатку молодий форвард реалізував пенальті, а потім двічі забив з гри.

На 85-й хвилині Ніколас Карека міг відіграти один м'яч, але не реалізував пенальті.

Після цього матчу Ворскла з 27 очками знаходиться на 6-й позиції. Карпати, набравши 20 очок, піднялися на 9-е місце.

Брати Фаворови принесли перемогу Десні

У рамках 19-го туру УПЛ чернігівська Десна зуміла успішно стартувати у другій частині сезону, перемігши на виїзді Арсенал-Київ з рахунком 0:2.

Перший гол зустрічі був забитий вже на 1-й хвилині гри: після прострілу з лівого флангу відмінний удар зльоту з лінії штрафного майданчика завдав Денис Фаворов. М'яч влетів у лівий верхній кут воріт Підківки.

Незважаючи на велику кількість часу для того, щоб зрівняти рахунок і спробувати перемогти, Арсенал-Київ не зумів забити хоча б один гол у матчі з Десною.

В кінцівці зустрічі чернігівці забили ще один гол: з пенальті відзначився Артем Фаворов, брат Дениса Фаворова.

Перемога Чорноморця у Львові

23-го лютого в рамках 19-го туру УПЛ Львів вдома, на стадіоні "Україна", грав з Чорноморцем, якому вдалося перемогти.

Одесити вийшли вперед на 32-й хвилині після голу Віталія Гошкодері. І "моряки" змогли утримати переможний рахунок до фінального свистка.

Зазначимо, що за Львів у цьому матчі зіграло відразу сім бразильців.

Прем'єр-ліга України. 19-й тур.

Стадіон "Україна" (Львів)

Львів - Чорноморець Одеса - 0:1 (0:1)

Гол: Віталій Гошкодеря, 32

Львів: Богдан Сарнавський, Сергій Борзенко, Володимир Адамюк, Вадим Парамонов, Олександр Насонов, Сабіно (Кадина, 68), Владислав Приймак, Липе, Альваро (Вадим Янчак, 73), Педро, Кауе (Пернамбуко, 60)

Чорноморець Одеса: Сергій Литовченко, Дмитро Рижук, Гліб Грачов, Андрій Міщенко, Руслан Бабенко, Артем Чорній (Володимир Коваль, 76), Віталій Гошкодеря, Олександр Голіков, Володимир Танчик, Володимир Аржанов (Василь Павлов, 91), Євген Морозенко (Микола Мусолітін, 85)

Арбітр: Володимир Новохатний (Київ)

Чорноморець з 15 очками знаходиться на 11 місці в турнірній таблиці УПЛ, а Львів з 23 балами розташувався на 8 сходинці.

Камбек Маріуполя

23 лютого на стадіоні імені Володимира Бойка Маріуполь приймав Олімпік. Донеччани повели в рахунку на 26-й хвилині після голу Євгена Пасича. Але Маріуполь вирівняв становище перед самою перервою після того, як Олександр Пихальонок реалізував одинадцятиметровий.

У дебюті другої половини зустрічі маріупольці вийшли вперед. На цей раз приазовська команда також відзначилася з пенальті, який реалізував Андрій Борячук.

Як підсумок, перемога Маріуполя з рахунком 2:1.

Маріуполь - Олімпік Донецьк - 2:1 (1:1)

Голи: Олександр Пихаленок, 45 (з пенальті), Андрій Борячук, 48 (з пенальті) - Євген Пасіч, 26.

Челсі - суперник Динамо по Лізі Європи

За підсумками жеребкування в 1/8 фіналу Ліги Європи київське Динамо зіграє з лондонським Челсі. Перший матч відбудеться 7 березня в Лондоні, повторна зустріч пройде 14 березня в Києві.

Вихід Динамо до 1/8 фіналу Ліги Європи

21 лютого Динамо в Києві на НСК "Олімпійський" грало з Олімпіакосом. Кияни чудово зіграли матч. Перший тайм і зовсім був зразковим. Столичний гранд створював багато моментів, один з яких втілився в гол на 32-й хвилині. Віталій Миколенко зробив класний простріл, на який відгукнувся новачок Динамо Фран Соль. Іспанець чудово замкнув передачу і вивів "біло-синіх" вперед.

У другій половині зустрічі Динамо грало більше на контратаках і могло не раз збільшити перевагу. Мали кілька можливостей і греки, але воротар киян Денис Бойко врятував команду від пропущеного гола.

Матч завершився перемогою Динамо з рахунком 1:0, що дуже потішило заповнені трибуні "Олімпійського"!

Ліга Європи. 1/16 фіналу. Перший матч

Динамо Київ - Олімпіакос - 1:0 (1:0)

Гол: Фран Соль, 32.

Перший матч Олімпіакос - Динамо - 2:2

До речі, Динамо повторило успіх сезону 1975/1976, коли кияни в 1/16 фіналу Кубка європейських чемпіонів перемогли Олімпіакос за тим же сценарієм.

У тому сезоні українська команда дійшла до чвертьфіналу найпрестижнішого клубного турніру Старого Світу.

Айнтрахт - Шахтар - 4:1

21 лютого в рамках матчу-відповіді 1/16 Ліги Європи Айнтрахт у Франкфурті на "Комерцбанк-Арені" грав з Шахтарем. Німецька команда двічі вразила ворота донеччан у першому таймі після точних ударів від Луки Йовича і Себастьяна Алле з пенальті.

У середині другої половини зустрічі "гірники" забили м'яч зусиллями Жуніора Мораеса і повернули інтригу матчу. Міг Шахтар і зрівняти рахунок, але Марлос і Тайсон потрапили у поперечину. Зате Айнтрахт використав свої моменти. Алле оформив дубль, реалізувавши вихід один на один і елегантно з фінтом відправивши м'яч у ворота Андрія П'ятова.

А потім Анте Ребич прицільним ударом з-за меж штрафного майданчика поставив крапку в матчі.

4:1 - впевнена перемога Айнтрахта, який вийшов до 1/8 фіналу Ліги Європи.

Ліга Європи. 1/16 фіналу. Матч

Айнтрахт (Франкфурт, Німеччина) - Шахтар (Днецк, Україна) - 4:1 (2:0)

Голи: Лука Йович, 23, Себастьян Алле, 27 (з пенальті), 80, Анте Ребич, 88 - Жуніор Мораес, 64

Шальке 04 - Манчестер Сіті - 2:3

12-13 лютого відбулися чотири перші матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. Пропонуємо вашій увазі результати цих зустрічей.

Манчестер Юнайтед - ПСЖ - 0:2 (0:0)

Голи: Преснель Кімпембе, 53, Кіліан Мбаппе, 60.

Вилучення: Поль Погба, 89 (Манчестер Юнайтед)

Рома - Порту - 2:1 (0:0)

Голи: Ніколо Заньоло, 70, 76 - Адріан Лопес, 79.

Тоттенгем Хотспур - Боруссія Дортмунд - 3:0 (0:0)

Голи: Сон Хин Мін, 47, Ян Вертонген, 83, Фернандо Лльоренте, 86.

Аякс Амстердам - Реал Мадрид - 1:2 (0:0)

Голи: Хакім Зійех, 75 - Карім Бензема, 60, Марко Асенсио, 87.

Перемога Тоттенгема в Лондоні

13 лютого на "Вемблі" в Лондоні Тоттенгем грав з Боруссією в рамках першого матчу 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.

У першому таймі взяття воріт зафіксовано не було, а ось у другій половині зустрічі фани побачили відразу три голи і всі у виконанні "шпор".

Сон Хин Мін в дебюті другого тайму вивів Тоттенгем вперед, а під завісу зустрічі Ян Вертонген і Фернандо Лльоренте зробили підсумковий рахунок 3:0 на користь англійської команди!

Ліга чемпіонів. 1/8 фіналу. перший матч

Голи: Сон Хин Мін, 47, Вертонген, 83, Лльоренте, 86.

Матч-відповідь відбудеться в Дортмунді 5 березня.

Перемога Реала в Амстердамі

13 лютого на "Йохан Кройфф Арені" в Амстердамі Аякс грав з Реалом в рамках першого матчу 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.

У першому таймі словенський суддя Дамір Скоміна скасував гол Аякса після того як Ніколас Тальяфіко вразив ворота Тібо Куртуа. Рефері після перегляду відеоповтору за допомогою системи VAR скасував гол, вважаючи, що по відношенню до воротаря Реала було здійснено блокування.

Варто відзначити, що першу 45-хвилинку амстердамці просто-таки сиділи на воротах "галактікос", створюючи момент за моментом.

У другій половині зустрічі все йшло за тим же сценарієм, але першими рахунок відкрили мадридці після точного удару Каріма Бензема на 60-й хвилині.

Через 15 хвилин Хакім Зійех вирівняв становище у зустрічі і Аякс намагався вигризти бажану перемогу.

Але клас Реала дав про себе знати після того, як Марко Асенсіо ефектно завершив атаку іспанського гранда.

Як підсумок, 1:2 - перемога Реала.

Аякс Амстердам - ​​Реал Мадрид - 1:2 (0:0)

Голи: Зійех, 75 - Бензема, 60, Асенсіо, 87.

Матч-відповідь відбудеться в Мадриді 5 березня.

Перемога Роми в Лізі чемпіонів

12 лютого в Римі на "Стадіо Олімпіко" відбувся перший матч 1/8 фіналу Ліги чемпіонів Рома - Порту.

До 70-ї хвилини команди не могли розпечатати ворота, поки Ніколо Заньоло своїм точним ударом не вивів вперед "джаллороссі". На 76-й хвилині 19-річний італієць подвоїв перевагу Роми. Португальці зачепилися за матч, вже через три хвилини використавши свій шанс. За "драконів" голом відзначився Адріан Лопес.

Як підсумок, перемога Роми з рахунком 2:1.

Ліга чемпіонів. 1/8 фіналу. Перший матч

Матч-відповідь відбудеться в Португалії 6 березня.

Перемога ПСЖ в Манчестері

12 лютого на "Олд Траффорд" Манчестер Юнайтед грав з Парі Сен-Жермен.

У першому таймі команди голів не забивали, а ось у другій половині зустрічі ПСЖ додав, що вилилося у два голи у виконанні Преснеля Кімпембе і Кіліана Мбаппе.

Поєдинок так і завершився з рахунком 0:2 на користь французького гранда.

Манчестер Юнайтед " - ПСЖ - 0:2 (0:0)

Голи: Кимпембе, 53, Мбаппе, 60.

Видалення: Погба, 89 (Манчестер Юнайтед)

До слова, для Уле Гунара Сульшера це перша поразка на посаді головного тренера Манчестер Юнайтед.

Матч-відповідь відбудеться 6 березня.

Успіхи Зінченка

Український гравець Олександр Зінченко Манчестер Сіті потрапив до символічної збірної 26-го туру Прем'єр-ліги Англії.

Портал Whoscored поставив 22-річному українцю оцінку 8.7. Це краща оцінка серед захисників у символічній збірній.

Повністю склад кращих гравців 26-го туру АПЛ виглядає ось так: Уго Льоріс («Тоттенгем»), Джеймс Мілнер («Ліверпуль»), Жоель Матіп («Ліверпуль»), Сулейман Бамба («Кардіфф Сіті»), Мохамед Салах («Ліверпуль»), Айзак Хейден («Ньюкасл Юнайтед»), Поль Погба («Манчестер Юнайтед»), Ешлі Барнс («Бернлі»).

Олександр Зінченко допоміг Ман Сіті розгромити Челсі з рахунком 6:0. На рахунку українця два асисти. Також у цьому матчі Саша віддав 70 пасів з точністю 93%, здійснив 2 вдалі обведення і 4 відбору.

Відзначимо, що Олександр Зінченко в матчі Прем'єр-ліги Англії зіграв проти Челсі (6:0) в спеціальних щитках.

22-річний українець опублікував в своєму Instagram фотографію цих щитків, на яких зображені жовто-блакитні кольори і текст молитви "Отче Наш".

Матч проти Челсі став одним з найкращих для Зінченко в складі Ман Сіті, якому українець допоміг перемогти, зробивши два результативні передачі.

Челсі - Ман Сіті - 6:0 и два асисти Зінченка

У рамках 26-го туру Прем'єр-ліги Англії Манчестер Сіті вдома, на "Етіхад Стедіум" порвавши Челсі з рахунком 6:0.

За "городян" хет-триком відзначився Серхіо Агуеро, дублем - Рахім Стерлінг і ще один гол у свій актив записав Ілкай Гюндоган.

У цьому матчі український півзахисник Сіті Олександр Зінченко відзначився двома асистами.

За відмінну гру 22-річний українець отримав оцінку 8,7 від порталу WhoScored.

Таким чином, Зінченко опинився в трійці кращих гравців матчу Манчестер Сіті — Челсі. Вище бал тільки у Серхіо Агуеро і у Рахіма Стерлінга — по 10.

Як повідомляв портал Знай.ua, Ярмоленко став найдорожчим футболістом світу.