В Україні визначили нову рекордсмена-довгожителя. Нею стала мешканка Чернігівщини Христина Нагорна, яка відзначила влітку минулого року 116-річчя.

Про це інформують на сайті Семенівської райдержадміністрації Чернігівської області.

Довгожительку з села Жадове офіційно внесли до Книги рекордів України, цього року 1 липня Христина Нагорна відзначатиме 117 років.

[[{"fid":"175867","view_mode":"default","fields":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false},"type":"media","field_deltas":{"1":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false}},"attributes":{"height":"343","width":"610","class":"media-element file-default","data-delta":"1"}}]]

"Христина Аврамівна Нагорна з с. Жадове відтепер має Диплом "Книги рекордів України", як найстарша жінка України", - повідомили представник районної адміністрації.

Жінка, яка на власні очі бачила жахи війни, голод та тяжкі післявоєнні роки, не втрачає життєвого оптимізму та радіє життю.

Як повідомляв раніше інформаційний портал "Знай.ua", вчені називають "природним" терміном життя людини 115 років, а все, що далі, можна отримати лише, підтримуючи організм штучним шляхом.