Абсолютний чемпіон світу у важкій вазі Олександр Усик (16-0, 12 КО) може провести перший бій в суперважкій вазі проти росіянина Олександра Повєткіна (34-2-0, 24 КО).
 
Про це заявив співпромоутер українця Едді Хирн.
 
За словами Хірна, рішення по бою Усик - Повєткін буде прийнято найближчим часом.
 
"Багато що відбувається в даний момент в суперважкій вазі. Зустрінеться Усик з Повєткіним? Ми будемо визначатися з цим в найближчі кілька днів", - цитує слова Хірна Sky Sports.
 

Після того, як стало відомо, що переговори з Повєткіним припинено, з'явилася інформація про те, що суперником Усика може стати французький важковаговик Карлос Такам (36-5-1, 28 КО).

Карлос Такам
Карлос Такам

Нагадаємо, зараз Усика готує новий тренер з фізпідготовки - Сергій Пуцов, випускник Національного університету фізичної культури і спорту України.

Олександр Усик з новим тренером з фізпідготовки
Олександр Усик з новим тренером з фізпідготовки

Олександр Усик проведе наступний бій 18 травня. Про це повідомив співпромоутер українця Едді Хірн в коментарі Boxing News.

За словами Хірна, залишилося невирішеним лише питання з суперником. Усик може провести наступний бій з росіянином Денисом Лебедєвим, якщо вирішить поки залишитися у важкій вазі.
 
"Ймовірно, він повернеться 18 травня. Залишилося прийняти остаточне рішення - проти Дениса Лебедєва або проти суперважковаговика. Я думаю, що бій буде в суперважкій вазі", - сказав Хірн.
 
За інформацією Boxing News, поєдинок відбудеться в США або в Чикаго, або на курорті MGM National Harbor (Оксон-Хілл, штат Меріленд).

Нагадаємо, після перемоги над екс-чемпіоном Тоні Беллью (30-1-3, 20 KO), Усик заявив про бажання перейти в суперважку вагу.

Олександр Усик достроково переміг екс-чемпіона за версією WBC британця Тоні Беллью (30-1-3, 20 KO).

Як повідомляв портал Знай.ua, новий тренер оцінив можливості Усика.