Українська біатлоністка Ольга Абрамова виграла спринтерську гонку на етапі Кубка IBU в Мартелл-валь Мартелло. 
 
Абрамова пройшла всю дистанцію без єдиного промаху на вогневих рубежах.
 
Ольга Абрамова
Ольга Абрамова
 
Кубок IBU. Мартелл-валь-Мартелло. Спринт. Жінки
1. Ольга Абрамова, Україна (0 + 0) 23: 14,7
2. Крістіна Резцова, Росія (1 + 0) +23,9
3. Джоанна Скоттхайм, Швеція (0 + 0) +25,1
 
В топ-10 потрапила також українка Надія Бєлкіна, незважаючи на два промахи на стрільбі. А на останньому колі Бєлкіна ще й пропустила вперед себе двох суперниць.

Нагадаємо, український біатлоніст Дмитро Підручний виграв золото на Чемпіонаті світу в шведському Естерсунді. 

Дмитро Підручний виграв гонку переслідування в шведському Естерсунді
Дмитро Підручний виграв гонку переслідування в шведському Естерсунді

Підручний став переможцем гонки переслідування, ставши першим в історії чемпіоном України з біатлону.

Капітан збірної України Дмитро Підручний став чемпіоном світу в гонці переслідування. Після двох промахів на першому рубежі капітан чоловічої збірної України пройшов ідеально три стрільби поспіль і фінішував першим.

Після третьої стрільби норвежець Йоганнес Тінгнес Бо мав гандикап у майже хвилину над переслідувачами, яких крім Підручного було ще чотири. Лідер загального заліку Кубка світу цілком міг дозволити собі допустити два промахи, але не більше. Однак після трьох кіл штрафу він вийшов на фінішне коло другим, в 15 секундах від Підручного.

27-річний українець, який став єдиним серед переслідувачів, кому вдалося закрити всі мішені на останньому рубежі, повністю виклався на фінішному колі і не підпустив до себе реактивного Бо-молодшого. Підручний фінішував першим та приніс чоловічому українському біатлону перше золото чемпіонатів світу!

Йоганнес Тінгнес Бо в цей раз завоював срібну медаль, а француз Кантен Фійон Майї виграв боротьбу за бронзу у Тар'єй Бо.

Ще один українець Руслан Ткаленко з двома колами штрафу зайняв 38-е місце.

Тренер чоловічої збірної України Юрай Санітра в ефірі UA: Перший поділився емоціями після перемоги Дмитра Підручного в гонці переслідування на чемпіонаті світу в шведському Естерсунді:

"Відправляємо цю перемогу всім людям України, всім хто довіряв, всім уболівальникам.
Це подарунок за нашу роботу, за роботу Підручного. Діма - хороший, розумний, інтелігентний чоловік, він виконував завжди все, що він говорив.

Це найкращий день у моєму житті - до олімпійської медалі з Паволом Гурайтом додати такий результат. У чоловіках виграти золото - це вершина".

Як повідомляв портал Знай.ua, на церемонії нагородження Підручний не стримав емоцій.