Головний тренер донецького Олімпіка В'ячеслав Шевчук розповів про прогрес Олександра Зінченка в Манчестер Сіті і про те, як це може відбитися на його ролі у збірній України.

"Зінченко найближчим часом — це капітан збірної України. Він лідер на полі, він професіонал, він сильний духом людина.

Він гравець стартового складу, який показує дуже зрілу гру. Він харизматичний. Це дуже важливо.

Віддавати по 10% від пенсії не доведеться: "Київстар" порадував стареньких бюджетним тарифом Подорожчання майже на 40%: українців чекає "сюрприз" у платіжках Дніпровська дівчина-хатико повернулася, але тепер вона нападає на людей Чому українцям необхідно заповідати майно вже зараз та як це зробити правильно

На атакуючі позиції в Шахтарі приходять бразильці. Приходять футболісти, які одні з найбільш обдарованих в Бразилії. Ще й за великі гроші. З українських гравців лише Коваленко може конкурувати з ними. І то був період, коли йому було дуже складно. Через це Борячуку, Зубкову, Ігнатенко складно конкурувати, і вони грають в Маріуполі. Хоча, це кращі молоді футболісти України. Ну і є ще Матвієнко, про нього не треба забувати. Миколі теж вдалося пробитися в основний склад.

А Зінченко — приклад для багатьох. Він своїм ставленням до справи, своїм характером показує, що гідний бути в Манчестер Сіті, в топ-клубі.

Залишився б Саша в Шахтарі, йому було б складно так прогресувати. Він молодець, що гне свою лінію, працює і працює", - сказав В'ячеслав Шевчук.

Португалія - Україна - 0:0

22 березня в Лісабоні, на стадіоні "Да Луш", збірна Португалії приймала збірну України.

Команда Андрія Шевченка вистояла в непростому поєдинку. Протягом усього матчу Роналду і компанія атакували ворота українців. Кілька разів за гру Андрій П'ятов здійснив класні сейви. Наші хлопці також тікали в контратаки і могли забивати. Під завісу зустрічі і зовсім був чудовий шанс вирвати перемогу. Євген Коноплянка пробив здалеку, Руй Патрісіу не зафіксував м'яч у руках і якихось сантиметрів не вистачило Жуніору Мораесу, щоб бути першим на добиванні.

Матч завершився внічию 0:0

Чемпіонат Європи 2020. Кваліфікація. Група В. 1-й тур

Португалія - Україна - 0:0 (0:0)

Попередження: Тарас Степаненко, 86 (Україна)

Відзначимо, що в цьому матчі дебютував за збірну України натуралізований бразилець Жуніор Мораес, який замінив у другому таймі Романа Яремчука.

Крім того, що виручав Андрій Пятов, відзначимо хорошу гру Віталія Миколенка, який надійно опікував Кріштіану Роналду і підключався до атак. Також виділимо гру Руслана Малиновського, Миколи Матвієнка, Романа Яремчука та інших наших виконавців.

Роналду, на щастя України, хоч і не забив у цьому матчі, все одно він залишається найкращим бомбардиром Європи на рівні збірних.

Можна сказати, що Україна успішно почала кваліфікацію, тому що не програла чинному чемпіону Європи на його полі. В іншому матчі нашої групи Люксембург переміг вдома Литву з рахунком 2:1.

Наступний матч українці зіграють на виїзді з Люксембургом 25 березня.

21 березня стартувала кваліфікація до чемпіонату Європи з футболу 2020 року.

Результати матчів 1-го туру відбіркового циклу ЄВРО-2020 (21 березня):

Кіпр - 5:0 (4:0) - Сан-Марино
Голи: Сотіріу, 19 (пен.) (1:0), 23 (пен.) (2:0), Кусулос, 26 (3:0), Ефрем, 31 (4:0), Лайфіс, 56 (5:0)

Австрія - 0:1 (0:0) - Польща
Голи: Пйонтек К., 68 (0:1)

Словаччина - 2:0 (1:0) - Угорщина
Голи: Дуда, 43 (1:0), Руснак, 85 (2:0)

Бельгія - 3:1 (2:1) - Росія
Голи: Тилеманс, 14 (1:0), Черишев, 16 (1:1), Азар Е., 45 (пен.) (2:1), 88 (3:1)

Ізраїль - 1:1 (0:0) - Словенія
Голи: Шпорар, 48 (0:1), Захаві Е., 55 (1:1)

Македонія - 3:1 (2:0) - Латвія
Голи: Аліоскі, 12 (1:0), Елмас, 30 (2:0), Ісаєв Ст., 87 (2:1), Елмас, 93 (3:1)

Північна Ірландія - 2:0 (0:0) - Естонія
Голи: Макгінн, 55 (1:0), Девіс С., 75 (пен.) (2:0)

Казахстан - 3:0 (2:0) - Шотландія
Голи: Перцух, 6 (1:0), Вороговський, 10 (2:0), Зайнутдінов, 51 (3:0)

Нідерланди - 4:0 (2:0) - Білорусь
Голи: Депай, 1 (1:0), Вейналдум, 21 (2:0), Депай, 55 (пен.) (3:0), Ван Дейк, 86 (4:0)

Хорватія - 2:1 (1:1) - Азербайджан
Голи: Шейдаєв, 19 (0:1) Барішич Б., 44 (1:1), Крамаріч, 79 (2:1)

Фінальний розіграш Євро-2020 пройде в 12 містах у період з 12 червня по 12 липня 2020 року.

Як раніше повідомляв Знай.ua, Жуніор Мораес приєднався до збірної України.