Аякс пройшов Ювентус у чвертьфіналі Ліги чемпіонів і продовжує боротьбу за найпрестижніший трофей на клубному рівні.

У повторному матчі в Турині амстердамці перемогли з рахунком 1:2.

"Аякс" став першим клубом за 14 років не з топ-5 ліг, який вийшов у півфінал ЛЧ.

Футболісти емоційно відсвяткували свій успіх, а тому влаштували гучні танці в роздягальні.

Успіх Аякса

16 квітня в рамках матчу-відповіді чвертьфіналу Ліги чемпіонів Ювентус у Турині приймав Аякс.

Голландцям потрібно було забивати, тому що перший матч завершився внічию 1:1.

Перший тайм завершився внічию 1:1. На гол головою Кріштіану Роналду амстердамці відповіли точним ударом Донні ван де Бека.

Друга половина зустрічі була за Аяксом, який створював момент за моментом.

Один з таких у середині тайму втілився в гол головою у виконанні Маттейса де Лігта.

Міг і Аякс збільшити перевагу, міг і Ювентус відігратися, але більше голів у матчі не було.

Як підсумок, перемога Аякса з рахунком 1:2.

Ліга чемпіонів. 1/4 фіналу. Матч

Ювентус Турин - Аякс Амстердам - 1:2 (1:1)

Голи: Кріштіану Роналду, 28 - Донні ван де Бек, 34, Маттейс де Лігт, 67.

Перший матч: Аякс - Ювентус - 1:1

У півфіналі команда Еріка тен Хага зіграє з переможцем пари Тоттенхем/Манчестер Сіті.

Розгром від Барси

16 квітня на "Камп Ноу" в рамках матчу-відповіді Ліги чемпіонів Барселона грала з Манчестер Юнайтед. У першій зустрічі на Туманному Альбіоні каталонці перемогли з рахунком 0:1, а тому МЮ потрібно було тільки перемагати.

Але Барса активно почала матч, що вилилося в дубль Ліонеля Мессі ще до перерви.

У другій половині зустрічі Філіппе Коутінью зміцнив перевагу "блаугранас".

Матч завершився з рахунком 3:0 на користь Барси.

Барселона - Манчестер Юнайтед - 3:0 (2:0)

Голи: Ліонель Мессі, 16, 20, Філіппе Коутінью, 61.

Перший матч: Манчестер Юнайтед - Барселона - 0:1

У півфіналі Барселона зіграє з переможцем пари Ліверпуль - Порту.

Красуня лідера Аякса

22-річний форвард збірної Бразилії і амстердамського Аякса Давід Нерес є одним з тих, за ким вже полюють світові гранди. Нападник допомагає Аяксу перемогти в Лізі чемпіонів, чемпіонаті Нідерландів та Кубку Нідерландів.

Хто ж та сама красуня, яка надихає футболіста на голи і перемоги? Її звати Кіра Вайнона і вона має 70 тисяч підписників в Instagram.

Цікаво, що лідер Аякса познайомився з моделлю саме в Instagram.

У матчі 1/4 фіналу Ліги чемпіонів проти амстердамського Аякса (1:1) португальський форвард туринського Ювентуса Кріштіану Роналду встановив новий рекорд. 34-річний португалець став кращим бомбардиром по голам, забитим головою в Лізі чемпіонів.

Відкривши рахунок на 45-й хвилині, Кріштіану записав у свій актив 23-й гол головою і це є абсолютним рекордом серед всіх гравців в історії Ліги чемпіонів.

10 квітня в рамках 1/4 фіналу Ліги чемпіонів "Аякс" в Амстердамі приймав Ювентус. Матч завершився внічию 1:1.

протягом усієї зустрічі голландця атакували і створювали гострі моменти. Юве шукав щастя на контратаках. Одна з таких принесла плоди після того, як Кріштіану Роналду забив головою з навісу Жоау Канселу. У дебюті другої половини зустрічі Аякс зрівняв рахунок зусиллями Давида Нереса.

Ліга чемпіонів. 1/4 фіналу

Аякс Амстердам - Ювентус Турин - 1:1 (0:1)

Гол: Давид Нерес, 46 - Кріштіану Роналду, 45.

Матч Тоттенгем - Манчестер Сіті

9 квітня в рамках 1/4 фіналу Ліги чемпіонів Тоттенгем на своєму новому стадіоні за мільярд фунтів стерлінгів приймав Манчестер Сіті.

У першій грі на "Tottenham Hotspur Stadium" "шпори" перемогли з рахунком 1:0, завдяки голу Сон Хин Міна.

В дебюті зустрічі Тоттенгем - Ман Сіті не реалізував пенальті Серхіо Агуеро.

У другому таймі через травму був замінений лідер лондонців Гаррі Кейн.

Але зміг принести перемогу "шпорам" реактивний Сон Хин Мін, який чудовим ударом розпечатав ворота Едерсона.

До речі, кореєць став автором першого гола на новому стадіоні і 3 квітня в матчі АПЛ проти Крістал Пеласа (2:0).

Тоттенхем Хотспур - Манчестер Сіті - 1:0 (0:0)

Гол: Сон Хин Мін, 78

Нереалізований пенальті: Серхіо Агуеро, 13 (Манчестер Сіті)

Матч-відповідь відбудеться 17 квітня в Португалії.

Жеребкування півфіналів Кубку України

У понеділок, 8 квітня, у Києві в Будинку футболу відбулося жеребкування півфіналів Кубка України. Жеребили пари володарі "Золотого м'яча" Ігор Бєланов та Олег Блохін.

До цієї стадії дійшли дві команди Прем'єр-ліги України - Шахтар і Зоря, а також два колективи з Першої ліги країни - Дніпро-1 та Інгулець.

За підсумками жеребкування були сформовані наступні пари:

Інгулець (Петрово) - Зоря (Луганськ)

СК Дніпро - Шахтар (Донецьк)

Півфінали Кубка України відбудуться 17 квітня.

7 квітня у Харкові відбувся чвертьфінальний матч Кубка України, в якому Шахтар грав з Динамо

Перший тайм виграли кияни після голу Дениса Гармаша. У другій половині зустрічі донеччани зрівняли рахунок, завдяки голу Жуніора Мораеса.

Цікаво, що в середині другої половини зустрічі двох авторів забитих м'ячів вилучили з поля.

Більше команди точними голами у зустрічі не відзначалися.

Все вирішувалося в серії пенальті, де більш вдалим виявився Шахтар, який виграв 4:3.

Кубок України. 1/4 фіналу

Стадіон: ОСК "Металіст" (Харків, Україна)

Шахтар Донецьк – Динамо Київ – 1:1 (0:1) (по пенальті 4:3)

Голи: Жуніор Мораес (57) – Денис Гармаш (9)

Серія пенальті: 1:0 Ісмаїлі, 1:1 Циганков, 1:1, Соломон (воротар), 1:2 Сидклей, 2:2 Майкон, 2:3 Кенджора, 3:3 Нем, 3:3 Миколенко (воротар), 4:3 Коваленко, 4:3 Шепелєв (воротар)

Вилучення: Жуніор Мораес (69, повторне попередження) – Денис Гармаш (61, повторне попередження)

Головний суддя: Максим Козиряцький (Запоріжжя)

Шахтар: Пятов, Кривцов, Хочолава, Степаненко (Майкон, 91), Тайсон, Мораес, Марлос (Нем, 68), Патрік (Соломон, 46), Ісмаїлі, Болбат, Коваленко.

Динамо: Бойко, Миколенко, Бурда, Кадар, Кенджора, Шепелєв, Шапаренко (Буяльський, 82), Циганков, Сидклей, Гармаш, Вербич

Успіх збірної України в Люксембургу

25 березня в рамках відбору на Євро-2020 збірна Люксембургу приймала збірну України.

Перший тайм завершився внічию 1:1. На гол Давіда Тюрпеля на 34-й хвилині українці відповіли забитим м'ячем у виконанні Віктора Циганкова на 40-й хвилині.

У другій поливне зустрічі українці почали активніше атакувати в надії перемогти. Мали шанси і футболісти Люксембургу вирвати вікторію. Але фортуна цього вечора посміхнулася команді Андрія Шевченка. На заключній доданій хвилині Руслан Малиновський зробив навіс в штрафну, а Жерсон Родрігес, який показав у матчі рівень Кріштіану Роналду, забив головою м'яч у свої ворота. Таким чином, збірнаУкраїни вигризла перемогу завдяки автоголу!

Чемпіонат Європи. Кваліфікація. Група В

Люксембург - Україна - 1:2 (1:1)

Голи: Давид Тюрпель, 34 - Віктор Циганков, 40, Жерсон Родрігес, 90+3 (автогол).

Завдяки цій перемозі Україна з 4 очками очолила групу В.

Пропонуємо вам ознайомитися з іншими результатами матчів, які відбулися 25 березня:

Португалія - Україна - 0:0

22 березня в Лісабоні, на стадіоні "Да Луш", збірна Португалії приймала збірну України.

Команда Андрія Шевченка вистояла в непростому поєдинку. Протягом усього матчу Роналду і компанія атакували ворота українців. Кілька разів за гру Андрій П'ятов здійснив класні сейви. Наші хлопці також тікали в контратаки і могли забивати. Під завісу зустрічі і зовсім був чудовий шанс вирвати перемогу. Євген Коноплянка пробив здалеку, Руй Патрісіу не зафіксував м'яч у руках і якихось сантиметрів не вистачило Жуніору Мораесу, щоб бути першим на добиванні.

Матч завершився внічию 0:0

Чемпіонат Європи 2020. Кваліфікація. Група В. 1-й тур

Португалія - Україна - 0:0 (0:0)

Попередження: Тарас Степаненко, 86 (Україна)

Відзначимо, що в цьому матчі дебютував за збірну України натуралізований бразилець Жуніор Мораес, який замінив у другому таймі Романа Яремчука.

Крім того, що виручав Андрій Пятов, відзначимо хорошу гру Віталія Миколенка, який надійно опікував Кріштіану Роналду і підключався до атак. Також виділимо гру Руслана Малиновського, Миколи Матвієнка, Романа Яремчука та інших наших виконавців.

Роналду, на щастя України, хоч і не забив у цьому матчі, все одно він залишається найкращим бомбардиром Європи на рівні збірних.

Можна сказати, що Україна успішно почала кваліфікацію, тому що не програла чинному чемпіону Європи на його полі.

Фінальний розіграш Євро-2020 пройде в 12 містах у період з 12 червня по 12 липня 2020 року.

Як раніше повідомляв Знай.ua, Іспанія та Італія виграли перші матчі відбору Євро-2020.