18-річна легкоатлетка Ярослава Магучих, чемпіонка юнацьких Олімпійських ігор, чемпіонка Європи U18 і U20, виграла міжнародний турнір у Karsten Warholm International в Норвегії.

Магучих завоювала золоту медаль у стрибках у висоту з результатом 1,93 метра. Другою стала шведка Софі Ског (1,88), а третє місце здобула норвежка Тонье Ангельсен (1,88).

Як писав Знай.ua, Магучих виграла чемпіонат України з легкої атлетики.

Магучих взяла висоту 2,01 і завоювала золото. Другою стала Ірина Геращенко з результатом 1,93 м.

Раніше Магучих виграла міжнародні змагання World Indoor Tour в Глазго.

Ярослава Магучих, twitter.com/WorldAthletics

Обов’язково підпишись на наш канал у Viber, аби не пропустити найцікавіше

Як раніше повідомляв Знай.uа, українські легкоатлетки Ярослава Магучих і Марина Бех-Романчук виграли сезон World Athletics Indoor Tour в своїх дисциплінах.

Льевен – 6,90 метра – 1 місце – 10 очок

Це принесло Магучих і Бех-Романчук по 20 тисяч доларів бонусів за перемогу в загальному заліку.

Також спортсменки отримали wild card на чемпіонат світу-2021, який повинен був відбутися у цьому сезоні, але через коронавірус був перенесений.

Як повідомляв портал Знай.ua, Ярослава Магучих встановила світовий рекорд серед спортсменок віком до 20 років.