Колишня дружина ексгравця "Динамо" Миколи Морозюка і президент футбольного клубу "Леон" Ірина Морозюк захотіла відправитися на відпочинок, але настрій їй ледь не зіпсував сервіс української авіакомпанії МАУ. Жінка оплатила відпочинок у VIP-залі, але їй довелося пройти увесь шлях до звичайного терміналу. Окрім того, вже у самому літаку її пригоди не скінчились — Морозюк просто не пустили в туалет.

Читайте Знай в Google News!

Цією історією вона поділилася на своїй сторінці в соціальній мережі "Інстаграм".

Ірина Морозюк, дружина ексдинамівця Миколи Морозюка
Ірина Морозюк, дружина ексдинамівця Миколи Морозюка

"Зараз буде багато мату! 18+

Популярні новини зараз

Пономарьов звів Винника з іншою співачкою: "Олександр, спасибі"

Львівських лікарів звинувачують у загибелі 17-річної вагітної пацієнтки: "Кинули вмирати"

Гола українська Кардашьян засвітила більше, ніж зазвичай: "Коли ж ти навчишся"

45-річна Могилевська стривожила українців зовнішніми змінами: "Зараз Ви чужа"

Показати ще

Коротше, летіла я сьогодні на відпочинок, розповідаю!

Ось до чого мене заєбісь @ л наш менталітет Галімов!

Купую я виліт з ВІП терміналу в Борисполі. Хто літав, той знає, хто ні - розповім.

Коштує це 450 € з людини, на хвилиночку !!! ти приїжджаєш в віп термінал, у тебе забирають документи і багаж, а ти проходиш на другий поверх в комфортний лаундж і чекаєш поки за тобою прийде людина і проведе тебе до літака. Тебе нічо не еб * т 🙌🏽 все роблять за тебе. Краса 👍🏼

Тут до мене підходить дивак і каже:
- у вас перевага в одному валізі треба заплатити.
- Ок.
А тепер увага !!!
Готівкою платити не можна, тільки картою і для цього тобі треба пизда @ ть з ВІП терміналу пішки до терміналу Д, проходити х * ету всю, підніматися на 2 поверх до стійки реєстрації, стояти чергу, чекати поки твій багаж зареєструють і тебе, платити і пизда @ ть назад !!!

Це, мать вашу, як? !!!

Добре продумано панове 👏🏼🤝 Браво 👏🏼

З другою частиною я зіткнулася в літаку Г*вноМАУ !!!

Чартерний рейс в якому немає бізнесу, але за доп бабки ти можеш купити місце в першому ряду!

Я купую, так як страждаю аерофобією !!! Сука, сильно !!! І мені так спокійніше, хоча може і ні! Хер зрозумій!

І ось я сиджу в першому ряду, мені погано, мене гребе, я йду до вбиральні і мені дивак говорить ..
НЕ чимала, п * здуй в хвіст, тут для екіпажу туалет!

Я кажу, послухайте, мені погано .. я сиджу, мать вашу, в першому ряду .. пустіть, а то відкину зараз, страждаю аерофобією !!

Відповідь: ой Мені шкода, в хвіст!

Ось чистий фуфломіцін! А потім вони ображаються, що їх офіціантами називають! Так походу так і є! Тому що бортпровідник не тільки повинен вміти хавку розносити !!!

Хто знає цього гарсона з рейсу Київ - Бодрум, вилітав 3.10.2020 о 11:30, передайте, що він г @ гдон!

У мене все 🙌🏽

Хоча не) сподіваюся готелем я буду задоволена, а то знаєте .. пости писати вмію і можу 😂😉

P.s. Навіть я себе боюся в поганому настрої"

View this post on Instagram

Сейчас будет много мата! 18+ Короче , летела я сегодня на отдых , рассказываю! Вот до чего меня заеб@л наш менталитет галимый ! Покупаю я вылет с ВИП терминала в Борисполе. Кто летал , тот знает , кто нет - расскажу. Стоит это 450€ с человека , на минуточку !!! ты приезжаешь в вип терминал , у тебя забирают документы и багаж , а ты проходишь на второй этаж в комфортный лаундж и ждёшь пока за тобой придёт человек и проведёт тебя к самолету. Тебя ниче не еб*т 🙌🏽 все делают за тебя. Красота 👍🏼 Тут ко мне подходит чудак и говорит : - у вас перевес в одном чемодане надо заплатить. - Ок. А теперь внимание !!! Наличкой платить нельзя , только картой и для этого тебе надо пиздов@ть с ВИП терминала пешком к терминалу Д, проходить х*ету всю , подыматься на 2 этаж к стойке регистрации , стоять очередь , ждать пока твой багаж зарегистрируют и тебя , платить и пиздов@ть обратно !!! Это , мать вашу , как ?!!! Хорошо продумано господа 👏🏼🤝 Браво 👏🏼 Со второй частью я столкнулась в самолете ГавноМАУ !!! Чартерный рейс в котором нет бизнеса , но за доп бабки ты можешь купить место в первом ряду ! Я покупаю , так как страдаю аэрофобией !!! Сука , сильно !!! И мне так спокойней , хотя может и нет ! Хер пойми ! И вот я сижу в первом ряду, мне плохо , меня гребёт , я иду в уборную и мне чудак говорит .. не не малая, п*здуй в хвост , тут для экипажа туалет ! Я говорю , послушайте , мне плохо .. я сижу , мать вашу , в первом ряду .. пустите , а то откинусь сейчас , страдаю аэрофобией !! Ответ : ой Мне жаль , в хвост ! Вот чистый фуфломицин ! А потом они обижаются , что их официантами называют ! Так походу так и есть ! Потому что бортпроводник не только должен уметь хавку разносить!!! Кто знает этого гарсона с рейса Киев - Бодрум , вылетал 3.10.2020 в 11:30 , передайте , что он г@гдон ! У меня все 🙌🏽 Хотя не ) надеюсь отелем я буду довольна , а то знаете .. посты писать умею и могу 😂😉 P.s. Даже я себя боюсь в плохом настроении 👿

A post shared by Ирина Морозюк (@irina_moroziuk) on

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, Ірина Морозюк розповіла, як знайти гідного чоловіка – "Не розсувайте свою рогатку".