Днями Анастасія Волочкова розійшлася зі своїм коханим. При нагоді російська телеведуча Дана Борисова не стрималася, аби не принизити балерину.

Дана Борисова заявила, що розставання Анастасії Волочкової з її чоловіком - чистий фарс і що наче б то ніякого чоловіка й не було. Телеведуча додала, що такі історії балерина вигадує вже не вперше.

"Скільки таких вже розбивали її серце", - заявила Борисова.

Анастасія Волочкова, instagram.com/volochkova_art
Анастасія Волочкова, instagram.com/volochkova_art

Дана Борисова, instagram.com/danaborisova_official
Дана Борисова, instagram.com/danaborisova_official

Популярні новини зараз

Ірина Сопонару з "Жіночого кварталу" серед райського саду стала Євою-спокусницею: "Адам десь спить"

"Червона" зона захопить ще чотири міста: хто потрапить під обмеження з 18 жовтня

Лесю Нікітюк показали справжню під час роботи, від цього крику в'януть вуха: "Що ти стоїш?"

Олег Винник втратив близьку людину, бо не зміг оплатити операцію: "У мене цих грошей не було"

Показати ще

Дана Борисова наголосила на тому, що нареченого Волочкової "ніхто і ніколи не бачив". Про це пишуть російські ЗМІ. Слід зауважити, що телеведуча, давно конфліктує з балериною. То ж і цього разу принизила її, заявивши, що та свого коханого просто вигадала. Щоправда, Волочкова не змовчала.

"У цієї жінки давно проблеми, вона бере сміливість всіх судити, оцінювати і лікувати. Коли вона перейшла всі межі і писала неприємні речі, я подала в суд", — заявила Настя.

Крім того, в ефірі шоу "Зірки зійшлися", Волочкова пройшлася й по своїх хейтерах у мережі: "Подивіться на обличчя цих жінок, які обговорюють мою фігуру, мій шпагат. Мої мозолі на ногах краще, ніж їх мозолі на язиках. Хочеться сказати цим моральним виродкам: ви хоч що-небудь зробили, що зробила я?".

Нагадаємо, Волочкова привітала себе з Днем народження чужими квітами: "Нащо ви в мене букет сп**дили?". Балерина Анастасія Волочкова відсвяткувала День народження

Як повідомляв портал "Знай.ua", розпашіла Волочкова вибігла вночі на вулицю зовсім гола: "Немає льоду". Балерина Анастасія Волочкова "скупалася" у снігу

Також "Знай.ua" писав, що суворий Козловський стиснув кулаки та пограв м'язами: співак показав, кого "дубасить". Віталій Козловський показав цікаве фото